Lundeåsen Velforening
Org.nr 927170949
Om Lundeåsen Velforening
Lundeåsen Velforening er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Fredrikstad, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Magnus Svensen er daglig leder, og Magnus Svensen er styreleder. Selskapet er ett av 901 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Fredrikstad, og ett av 74 196 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 107 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Vedlikehold av fellesarealer og sosiale sammenkomster.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Lundeåsen Velforening. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 31.05.2021Styre
2Sist endret 31.05.2021Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lundeåsen Velforening | AAFY | Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers | Fredrikstad | − |
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Lundeåsen Velforening
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lundeåsen Velforening?
Det er registrert 74 196 selskaper i Norge innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, hvorav 901 i Fredrikstad.
Er Lundeåsen Velforening et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 19 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 107 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Lundeåsen Velforening et aktivt selskap?
Lundeåsen Velforening er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Lundeåsen Velforening?
Lundeåsen Velforening driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Vedlikehold av fellesarealer og sosiale sammenkomster.
Hvilken selskapsform har Lundeåsen Velforening?
Lundeåsen Velforening er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem er daglig leder i Lundeåsen Velforening?
Daglig leder i Lundeåsen Velforening er Magnus Svensen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Lundeåsen Velforening?
Magnus Svensen er registrert som styreleder i Lundeåsen Velforening, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor ligger Lundeåsen Velforening?
Forretningsadressen til Lundeåsen Velforening er c/o Magnus Svensen Strandbuen 14, 1676, KRÅKERØY i Fredrikstad kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Lundeåsen Velforening?
Lundeåsen Velforening har organisasjonsnummer 927 170 949. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.