Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Ankeret Ungdomsarbeid

Org.nr 927016214

Om Ankeret Ungdomsarbeid

Ankeret Ungdomsarbeid er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Kristiansund, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i religiøse organisasjoner. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Nikolas Johan Stangeland er daglig leder, og Gabriel Slørdahl er styreleder. Selskapet er ett av 21 innen aktiviteter i religiøse organisasjoner i Kristiansund, og ett av 6 062 i Norge. Det ble etablert samme år som 97 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (72 %).

Aktivitet

Kristent arbeid for ungdommer i Kristiansund. Det er et samarbeid mellom flere kristne organisasjoner. Vi skal drive med åpen ungdomskveld på fredager med biljard, bordtennis og andre aktiviter, møte og musikk og enkel kioskdrift.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Ankeret Ungdomsarbeid. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 15.06.2021
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 15.06.2021
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Ankeret UngdomsarbeidAAFYAktiviteter i religiøse organisasjonerKristiansund

Folk spør om Ankeret Ungdomsarbeid

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ankeret Ungdomsarbeid?

Det er registrert 6 062 selskaper i Norge innen aktiviteter i religiøse organisasjoner, hvorav 21 i Kristiansund.

Er Ankeret Ungdomsarbeid et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 9 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 97 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Ankeret Ungdomsarbeid et aktivt selskap?

Ankeret Ungdomsarbeid er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Ankeret Ungdomsarbeid?

Ankeret Ungdomsarbeid driver innen aktiviteter i religiøse organisasjoner, med NACE-kode 94.910 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Kristent arbeid for ungdommer i Kristiansund.

Hva betyr organisasjonsformen FLI?

Ankeret Ungdomsarbeid er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem er daglig leder i Ankeret Ungdomsarbeid?

Daglig leder i Ankeret Ungdomsarbeid er Nikolas Johan Stangeland, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem sitter i styret i Ankeret Ungdomsarbeid?

Gabriel Slørdahl er registrert som styreleder i Ankeret Ungdomsarbeid, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvor ligger Ankeret Ungdomsarbeid?

Forretningsadressen til Ankeret Ungdomsarbeid er Fridtjof Nansens gate 24, 6509, KRISTIANSUND N i Kristiansund kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Ankeret Ungdomsarbeid?

Organisasjonsnummeret til Ankeret Ungdomsarbeid er 927 016 214. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 15.06.2021.

Alle kommuner i Møre Og Romsdal