Dorota Antoniak Renhold
Org.nr 926165437
Om Dorota Antoniak Renhold
Dorota Antoniak Renhold er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Rengjøring av bygninger. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2020. Dorota Antoniak er daglig leder.
Aktivitet
Renholdstjenester. Vindusvask. Rengjøring av bygninger.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 11.12.2020Innehaver
1Sist endret 11.12.2020Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Dorota Antoniak Renhold | BEDR | Rengjøring av bygninger | Bærum | − |
Lignende selskaper
AIOgså i Bærum
1 000+ til i Bærum →Godt å vite om Dorota Antoniak Renhold
Hva er statusen til Dorota Antoniak Renhold?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Dorota Antoniak Renhold i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Dorota Antoniak Renhold?
Organisasjonsformen til Dorota Antoniak Renhold er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Dorota Antoniak Renhold?
Dorota Antoniak er registrert som daglig leder i Dorota Antoniak Renhold.
Hvor lenge har Dorota Antoniak Renhold eksistert?
Selskapet ble etablert i 2020. Det gir en historikk på om lag 6 år i registrene.
Er Dorota Antoniak Renhold MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2021. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Dorota Antoniak Renhold?
Dorota Antoniak Renhold har organisasjonsnummer 926 165 437. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.