Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Rauboti Auto

Org.nr 925779563

Om Rauboti Auto

Rauboti Auto er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Voss, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med motorvogner. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2020. Selskapet er ett av 11 innen detaljhandel med motorvogner i Voss, og ett av 5 251 i Norge. Det ble etablert samme år som 293 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Bilkjøp, bilsalg, vedlikehold og feilsøking.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Rauboti Auto. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 13.10.2020
InnehaverSignaturProkura

Kunngjøringer1

DatoKunngjøring
13.10.2020Nyregistrering i Foretaksregisteret

Kilde: Brønnøysundregistrene

Spørsmål og svar om Rauboti Auto

Hvor stor er bransjen Rauboti Auto tilhører?

Rauboti Auto er ett av 11 selskaper innen detaljhandel med motorvogner i Voss, og ett av 5 251 på landsbasis.

Hvor lenge har Rauboti Auto eksistert sammenlignet med bransjen?

Rauboti Auto ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 47 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Rauboti Auto?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rauboti Auto i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Rauboti Auto?

Rauboti Auto er registrert i bransjen Detaljhandel med motorvogner (næringskode 47.810). Registrert aktivitet: Bilkjøp, bilsalg, vedlikehold og feilsøking.

Hvilken selskapsform har Rauboti Auto?

Organisasjonsformen til Rauboti Auto er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Rauboti Auto?

Odin Solvi Rauboti er registrert som innehaver i Rauboti Auto.

Hvor holder Rauboti Auto til?

Rauboti Auto holder til i Dugstadfossen 27, 5710, SKULESTADMO, i Voss kommune i Vestland.

Hvilket org.nr har Rauboti Auto?

Rauboti Auto har org.nr 925 779 563 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Vestland