Bm Torgils Haugstad
Org.nr 925274577
Om Bm Torgils Haugstad
Bm Torgils Haugstad er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Oppføring av bygninger. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2020. Selskapet er ett av 363 innen oppføring av bygninger i Stavanger, og ett av 24 569 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 335 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Tømrerarbeid.
Tilgjengelig data
Økonomi
Bm Torgils Haugstad har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 30.06.2020Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.5.2023 | Foretaksnavn ↗ |
| 15.12.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.2.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 30.6.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Lignende selskaper
AIOgså i Stavanger
1 000+ til i Stavanger →Ofte spurt om Bm Torgils Haugstad
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Bm Torgils Haugstad?
Det er registrert 24 569 selskaper i Norge innen oppføring av bygninger, hvorav 363 i Stavanger.
Er Bm Torgils Haugstad et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 335 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Bm Torgils Haugstad i Enhetsregisteret?
Bm Torgils Haugstad er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Bm Torgils Haugstad?
Bm Torgils Haugstad driver innen oppføring av bygninger, med NACE-kode 41.000 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Tømrerarbeid.
Hva slags selskap er Bm Torgils Haugstad?
Bm Torgils Haugstad er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Bm Torgils Haugstad?
Innehaver i Bm Torgils Haugstad er Torgils Haugstad, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Bm Torgils Haugstad?
Forretningsadressen til Bm Torgils Haugstad er Valheimveien 124, 4020, STAVANGER i Stavanger kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Bm Torgils Haugstad?
Organisasjonsnummeret til Bm Torgils Haugstad er 925 274 577. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 30.06.2020.