Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Dyrnes Tak & Fasadevask

Org.nr 924896388

Om Dyrnes Tak & Fasadevask

Dyrnes Tak & Fasadevask er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2020. Selskapet er ett av 206 innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift i Bergen, og ett av 6 640 i Norge. Det er eldre enn 58 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).

Aktivitet

Vaktmestertjenester, diverse service- og renholdstjenester. Rens av brukte møbler som skal selges på Finn.no, rens av stoler, rens av bilseter, generell bilrens.

Økonomi

Dyrnes Tak & Fasadevask har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 03.04.2020
Henrik Dyrnes(f. 1992)
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Dyrnes Tak & FasadevaskBEDRKombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdriftBergen

Spørsmål og svar om Dyrnes Tak & Fasadevask

Hvor stor er bransjen Dyrnes Tak & Fasadevask tilhører?

Dyrnes Tak & Fasadevask er ett av 206 selskaper innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift i Bergen, og ett av 6 640 på landsbasis.

Hvor lenge har Dyrnes Tak & Fasadevask eksistert sammenlignet med bransjen?

Dyrnes Tak & Fasadevask ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 58 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Dyrnes Tak & Fasadevask?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Dyrnes Tak & Fasadevask i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Dyrnes Tak & Fasadevask?

Dyrnes Tak & Fasadevask er registrert i bransjen Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift (næringskode 81.100). Registrert aktivitet: Vaktmestertjenester, diverse service- og renholdstjenester.

Hva slags selskap er Dyrnes Tak & Fasadevask?

Organisasjonsformen til Dyrnes Tak & Fasadevask er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Dyrnes Tak & Fasadevask?

Henrik Dyrnes er registrert som innehaver i Dyrnes Tak & Fasadevask.

Hvor holder Dyrnes Tak & Fasadevask til?

Dyrnes Tak & Fasadevask holder til i Carl Konows gate 36, 5162, LAKSEVÅG, i Bergen kommune i Vestland.

Er Dyrnes Tak & Fasadevask MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2020. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Dyrnes Tak & Fasadevask?

Organisasjonsnummeret til Dyrnes Tak & Fasadevask er 924 896 388. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 03.04.2020.

Alle kommuner i Vestland