Hydrobatt AS
- Omsetning
- 0
- −100 %
- Resultat
- −123 953
- 4 års regnskap
Om Hydrobatt AS
Hydrobatt AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Selskapet er under tvangsavvikling. I 2023 hadde Hydrobatt AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2022. Selskapet endte året med et underskudd på 123 953 kr. Egenkapitalen var −2,50 mill kr ved utgangen av 2023. Største aksjonær er Craftwill Investments Ltd med 96,7 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 068 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Stavanger, og ett av 31 917 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 908 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet
Skal formidle konsulent tjenester innen bedrifts-rådgivning, agenturvirksomhet, kjøp og salg av kapitalvarer og annen handelsvirksomhet, deltakelse i annen næringsvirksomhet gjennom eiermessig deltagelse samt investering i fast eiendom.
Formål
Salg og formidling av batteri relaterte produkter og tjenester, bedriftsrådgivning, agenturvirksomhet, kjøp og salg av kapitalvarer og annen handelsvirksomhet, deltakelse i annen næringsvirksomhet gjennom eiermessig deltagelse samt investering i fast eiendom.
API og MCPGET /company/924634227
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924634227" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924634227",
"name": "HYDROBATT AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "70.200",
"nace_desc": "Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924634227" })Spør AI-assistenten
Er Hydrobatt AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Hydrobatt AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Hydrobatt AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2020–2023 · −100 % fra 2022
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 kr | −124 133 kr | −123 953 kr | 1,58 mill kr | −2,50 mill kr | 4,08 mill kr |
| 2022 | 202 000 kr | −731 406 kr | −731 254 kr | 370 493 kr | −2,37 mill kr | 2,74 mill kr |
| 2021 | 51 000 kr | −1,14 mill kr | −1,17 mill kr | −1,44 mill kr | −1,64 mill kr | 205 918 kr |
| 2020 | 0 kr | −457 765 kr | −505 540 kr | −475 540 kr | −475 540 kr | 0 kr |
Balanse
2023Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 64 prosent av eiendelene ved utgangen av 2023, og kontantbeholdningen økte fra året før. Kundefordringer står for om lag 32 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/924634227/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924634227/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924634227",
"years": [
{ "year": 2023, "revenue": 0, "operating_profit": -124133, "net_profit": -123953, "equity": -2496966, … },
{
"year": 2022,
"revenue": 202000,
"operating_profit": -731406,
"net_profit": -731254,
"equity": -2373013,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924634227" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Hydrobatt AS utviklet seg fra 2020 til 2023?
Hva var driftsmarginen til Hydrobatt AS i 2023?
Hvor mye falt omsetningen til Hydrobatt AS fra 2022 til 2023, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre1
Bostyrer
1Sist endret 02.11.2026API og MCPGET /company/924634227/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924634227/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924634227",
"roles": [
{ "role_type": "Bostyrer", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924634227" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Hydrobatt AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Hydrobatt AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Craftwill Investments Ltd | Selskap | Ordinære aksjer | 96,7 % | 29 |
| John Emil Skjørestad | Person | Ordinære aksjer | 3,3 % | 1 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924634227/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924634227/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924634227",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "CRAFTWILL INVESTMENTS LTD",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 96.67,
"year": 2025,
…
},
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924634227" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Hydrobatt AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Hydrobatt AS eier Craftwill Investments Ltd, og hvem eier resten?
Er Hydrobatt AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hydrobatt AS | BEDR | Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning | Stavanger | − |
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.11.2026 | Tvangsoppløsning ↗ |
| 30.4.2026 | Manglende roller ↗ |
| 24.3.2026 | Styre ↗ |
| 19.3.2026 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 11.9.2025 | Styre ↗ |
| 10.9.2025 | Manglende roller ↗ |
| 7.7.2025 | Styre ↗ |
| 8.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.5.2024 | Kapital ↗ |
| 24.5.2024 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924634227/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924634227/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924634227",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-11-02", "type": "Tvangsoppløsning", … },
{ "dato": "2026-04-30", "type": "Manglende roller", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924634227" })Spør AI-assistenten
Har Hydrobatt AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Hydrobatt AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Hydrobatt AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Ukjent(Bostyrer)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder tvangsavvikling:Nei→Ja
- Endring i roller og styre−Sindre Kipperberg Ånestad(Styrets leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2023 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -157,7 % | 63,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,38 | 2,10 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924634227/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924634227/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924634227",
"nace_code": "70.200",
"industry_count": 16844,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0034 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924634227" })Spør AI-assistenten
Er Hydrobatt AS blant de største selskapene innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning?
Hvor solid er Hydrobatt AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Hydrobatt AS blant de 16844 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+72 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Hydrobatt AS
Hvor stor er bransjen Hydrobatt AS tilhører?
Hydrobatt AS er ett av 1 068 selskaper innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Stavanger, og ett av 31 917 på landsbasis.
Hvor lenge har Hydrobatt AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Hydrobatt AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 49 % av selskapene i bransjen.
Er Hydrobatt AS fortsatt i drift?
Hydrobatt AS er under tvangsavvikling. Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Hydrobatt AS?
Hydrobatt AS er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (næringskode 70.200).
Hvilke eiere står bak Hydrobatt AS?
Største aksjonær i Hydrobatt AS er Craftwill Investments Ltd med 96,7 % av aksjene, fulgt av John Emil Skjørestad (3,3 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Hydrobatt AS for i 2023?
Hydrobatt AS hadde i 2023 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 123 953 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Hydrobatt AS?
Ved utgangen av 2023 hadde Hydrobatt AS en egenkapital på −2,50 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −157,7 %.
Hvor stor aksjekapital har Hydrobatt AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Hydrobatt AS er 80 000 kr (80 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Hydrobatt AS til?
Hydrobatt AS holder til i Forusparken 2, 4031, STAVANGER, i Stavanger kommune i Rogaland.
Hvilket org.nr har Hydrobatt AS?
Hydrobatt AS har organisasjonsnummer 924 634 227. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.