Manu & Salutem AS
- Omsetning
- 55 037
- −84,5 %
- Resultat
- −73 873
- −219,2 %
Om Manu & Salutem AS
Manu & Salutem AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tromsø, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Selskapet er under avvikling. Frode Roshan Mark Følstad er styrets leder. I 2025 hadde Manu & Salutem AS en omsetning på 55 037 kr, en nedgang på 84 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 73 873 kr. Egenkapitalen var −83 785 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Frode Roshan Mark Følstad med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 36 innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad i Tromsø, og ett av 2 924 i Norge. Det ble etablert samme år som 220 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Idrettsmassasje for utøvere i ulike sportsgrener, salg av massasje til bedrifter og enkeltpersoner, og trening, utleie til helsevirksomhet og eksterne oppdrag som underviser eller trener og det som naturlig tilhører dette. Samt deltagelse i andre selskaper.
API og MCPGET /company/924582006
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924582006" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924582006",
"name": "MANU & SALUTEM AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.230",
"nace_desc": "Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TROMSØ", "county": "TROMS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924582006" })Spør AI-assistenten
Hvor i Tromsø holder Manu & Salutem AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Manu & Salutem AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Manu & Salutem AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −84,5 % fra 2024 · −89 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 037 kr | −69 000 kr | −73 873 kr | 2 008 kr | −83 785 kr | 85 793 kr |
| 2024 | 354 253 kr | 66 034 kr | 61 987 kr | 102 570 kr | −9 913 kr | 112 483 kr |
| 2023 | 627 245 kr | 3 777 kr | −20 172 kr | 150 574 kr | −71 900 kr | 222 474 kr |
| 2022 | 552 412 kr | −56 138 kr | −44 533 kr | 189 017 kr | −51 728 kr | 240 745 kr |
| 2021 | 499 794 kr | 18 324 kr | 14 058 kr | 220 395 kr | −7 195 kr | 227 590 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 17 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/924582006/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924582006/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924582006",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 55037, "operating_profit": -69000, "net_profit": -73873, "equity": -83785, … },
{ "year": 2024, "revenue": 354253, "operating_profit": 66034, "net_profit": 61987, "equity": -9913, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924582006" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Manu & Salutem AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Manu & Salutem AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Manu & Salutem AS per år.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 19.02.2020Regnskapsfører
1Sist endret 19.02.2020API og MCPGET /company/924582006/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924582006/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924582006",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924582006" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Manu & Salutem AS?
Hvem er regnskapsfører for Manu & Salutem AS?
List alle roller i Manu & Salutem AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Frode Roshan Mark Følstad | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924582006/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924582006/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924582006",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924582006" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Manu & Salutem AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Manu & Salutem AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Manu & Salutem AS | BEDR | Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad | Tromsø | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.9.2026 | Oppløsning ↗ |
| 30.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.2.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924582006/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924582006/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924582006",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-08", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-05-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924582006" })Spør AI-assistenten
Når leverte Manu & Salutem AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Manu & Salutem AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Manu & Salutem AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−Frode Roshan Mark Følstad(Daglig leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -4172,6 % | 15,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 1,06 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924582006/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924582006/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924582006",
"nace_code": "96.230",
"industry_count": 560,
"revenue": { "value": 55037, "percentile": 0.1949 },
"operating_margin": { "value": -1.2537, "percentile": 0.0398 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924582006" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Manu & Salutem AS på i bransjen?
Hvor ligger Manu & Salutem AS blant de 560 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Manu & Salutem AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
MANU & SALUTEM AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| K24 Prestasjon AS | Tromsø | 3,1 % | 2022 | 2024 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Tromsø
1 000+ til i Tromsø →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Manu & Salutem AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Manu & Salutem AS?
Det er registrert 2 924 selskaper i Norge innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad, hvorav 36 i Tromsø.
Er Manu & Salutem AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 53 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 220 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva har skjedd med Manu & Salutem AS?
Manu & Salutem AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hva gjør Manu & Salutem AS?
Manu & Salutem AS driver innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad, med NACE-kode 96.230 i Enhetsregisteret.
Hvem eier Manu & Salutem AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Frode Roshan Mark Følstad største eier i Manu & Salutem AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Manu & Salutem AS?
I sitt siste innleverte regnskap (2025) omsatte Manu & Salutem AS for 55 037 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 73 873 kr.
Hva er driftsresultatet til Manu & Salutem AS?
I 2025 hadde Manu & Salutem AS et driftsresultat på −69 000 kr.
Hvor ligger Manu & Salutem AS?
Forretningsadressen til Manu & Salutem AS er c/o Frode Følstad Kårvikvegen 1A, 9010, TROMSØ i Tromsø kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Manu & Salutem AS?
Manu & Salutem AS har org.nr 924 582 006 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem fører regnskapet til Manu & Salutem AS?
Mål Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Manu & Salutem AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.