Moe Consulting
Org.nr 924008644
Om Moe Consulting
Moe Consulting er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2019. Selskapet er ett av 682 innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Trondheim, og ett av 15 758 i Norge. Det er eldre enn 55 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Konsulentvirksomhet: IT-sikkerhet.
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Moe Consulting ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 16.12.2019Lignende selskaper
AIOgså i Trondheim
1 000+ til i Trondheim →Godt å vite om Moe Consulting
Hvor stor er bransjen Moe Consulting tilhører?
Moe Consulting er ett av 682 selskaper innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Trondheim, og ett av 15 758 på landsbasis.
Hvor lenge har Moe Consulting eksistert sammenlignet med bransjen?
Moe Consulting ble etablert i 2019 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 55 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Moe Consulting i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Moe Consulting i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Moe Consulting?
Moe Consulting er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer (næringskode 62.200). Registrert aktivitet: Konsulentvirksomhet: IT-sikkerhet.
Hvilken selskapsform har Moe Consulting?
Organisasjonsformen til Moe Consulting er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Moe Consulting?
Torkil Moe er registrert som innehaver i Moe Consulting.
Hvor holder Moe Consulting til?
Moe Consulting holder til i Ullins veg 17, 7033, TRONDHEIM, i Trondheim kommune i Trøndelag.
Hvilket org.nr har Moe Consulting?
Moe Consulting har organisasjonsnummer 924 008 644. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.