Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Heldal Hi Fruit!

Org.nr 923779159

Om Heldal Hi Fruit!

Heldal Hi Fruit! er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bodø, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2019. Selskapet er ett av 34 innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører i Bodø, og ett av 2 723 i Norge. Det ble etablert samme år som 232 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Arrangement- og kulturrådgivning.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Heldal Hi Fruit! ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 07.11.2019
Ørjan Heldal(f. 1988)
InnehaverSignaturProkura

Innehaver er også involvert i

Folk spør om Heldal Hi Fruit!

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Heldal Hi Fruit!?

Det er registrert 2 723 selskaper i Norge innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører, hvorav 34 i Bodø.

Er Heldal Hi Fruit! et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 45 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 232 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Heldal Hi Fruit!?

Heldal Hi Fruit! er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva gjør Heldal Hi Fruit!?

Heldal Hi Fruit! driver innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører, med NACE-kode 79.121 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Arrangement- og kulturrådgivning.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Heldal Hi Fruit! er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Heldal Hi Fruit!?

Innehaver i Heldal Hi Fruit! er Ørjan Heldal, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Heldal Hi Fruit!?

Forretningsadressen til Heldal Hi Fruit! er Moloveien 6, 8003, BODØ i Bodø kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Heldal Hi Fruit!?

Organisasjonsnummeret til Heldal Hi Fruit! er 923 779 159. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 07.11.2019.

Alle kommuner i Nordland