Line Eskedal
Org.nr 922892555
Om Line Eskedal
Line Eskedal er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2019. Selskapet er ett av 12 398 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 75 983 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 588 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Bortforpakter.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Line Eskedal. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 31.03.2022Innehaver
1Sist endret 14.06.2019Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Line Eskedal | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Innehaver er også involvert i
2 selskaperLignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Line Eskedal
Hvor stor er bransjen Line Eskedal tilhører?
Line Eskedal er ett av 12 398 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 75 983 på landsbasis.
Hvor lenge har Line Eskedal eksistert sammenlignet med bransjen?
Line Eskedal ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 29 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Line Eskedal?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Line Eskedal i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Line Eskedal?
Line Eskedal er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Bortforpakter.
Hva slags selskap er Line Eskedal?
Organisasjonsformen til Line Eskedal er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Line Eskedal?
Line Eskedal er registrert som innehaver i Line Eskedal.
Hvor holder Line Eskedal til?
Line Eskedal holder til i c/o Line Eskedal Dalsveien 8C, 0376, OSLO, i Oslo kommune.
Er Line Eskedal MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2018. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Line Eskedal?
Organisasjonsnummeret til Line Eskedal er 922 892 555. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 14.06.2019.
Hvilken regnskapsfører bruker Line Eskedal?
I Enhetsregisteret er Line Eskedal registrert med regnskapsfører Saga Regnskap Og Rådgivning AS.