Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Olsen Equiconsult

Org.nr 922831106

Om Olsen Equiconsult

Olsen Equiconsult er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Larvik, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2019. Julie Azora Olsen er daglig leder. Selskapet er ett av 193 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Larvik, og ett av 31 857 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 772 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Konsultasjonstjenester for bedriftbygging og markedsføring rettet mot hestebransjen, kurs og foredrag.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Olsen Equiconsult. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 03.06.2019
Daglig lederSignaturProkura

Innehaver

1Sist endret 03.06.2019
InnehaverSignaturProkura

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:Delingsrudveien 111→Gunnar Reiss-Andersens gate 13Postnummer:1852→3259Poststed:MYSEN→LARVIKKommune:INDRE ØSTFOLD→LARVIK
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:Eikeberg Nordre Øyestadveien 419→Delingsrudveien 111Postnummer:1860→1852Poststed:TRØGSTAD→MYSEN

Folk spør om Olsen Equiconsult

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Olsen Equiconsult?

Det er registrert 31 857 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 193 i Larvik.

Er Olsen Equiconsult et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 53 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 772 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Olsen Equiconsult et aktivt selskap?

Olsen Equiconsult er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva driver Olsen Equiconsult med?

Olsen Equiconsult driver innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, med NACE-kode 70.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Konsultasjonstjenester for bedriftbygging og markedsføring rettet mot hestebransjen, kurs og foredrag.

Hvilken selskapsform har Olsen Equiconsult?

Olsen Equiconsult er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er daglig leder i Olsen Equiconsult?

Daglig leder i Olsen Equiconsult er Julie Azora Olsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Olsen Equiconsult?

Forretningsadressen til Olsen Equiconsult er Gunnar Reiss-Andersens gate 13, 3259, LARVIK i Larvik kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Olsen Equiconsult?

Olsen Equiconsult har org.nr 922 831 106 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Vestfold