Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Thomas Nesland Olsen

Org.nr 922394342

Om Thomas Nesland Olsen

Thomas Nesland Olsen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Asker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2019.

Aktivitet

Jeg er billedkunstner og jobber med oljemalerier hovedsakelig. Alternativ behandling.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 02.05.2019
InnehaverSignaturProkura

Også på denne adressen

+1 til på samme adresse →

Ofte spurt om Thomas Nesland Olsen

Hvilken status har Thomas Nesland Olsen i Enhetsregisteret?

Thomas Nesland Olsen er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva driver Thomas Nesland Olsen med?

Thomas Nesland Olsen driver innen skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst, med NACE-kode 90.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Jeg er billedkunstner og jobber med oljemalerier hovedsakelig.

Hva slags selskap er Thomas Nesland Olsen?

Thomas Nesland Olsen er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Thomas Nesland Olsen?

Innehaver i Thomas Nesland Olsen er Thomas Nesland Olsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Thomas Nesland Olsen?

Forretningsadressen til Thomas Nesland Olsen er Nilsemarka 1, 3470, SLEMMESTAD i Asker kommune.

Når ble Thomas Nesland Olsen stiftet?

Thomas Nesland Olsen ble stiftet i 2019 og har dermed vært registrert i rundt 7 år.

Hva er organisasjonsnummeret til Thomas Nesland Olsen?

Thomas Nesland Olsen har organisasjonsnummer 922 394 342. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Alle kommuner i Akershus