Kitty Thomassen
Org.nr 922188343
Om Kitty Thomassen
Kitty Thomassen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Alta, Finnmark. Selskapet er registrert i bransjen Sauehold. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2019. Kitty Thomassen er daglig leder.
Aktivitet
Dyrehold med sau og høns, produksjon av ved, brøyting samt annen utleie av arbeidskraft.
AI-sammendrag
Virksomheten dekker et bredt spekter av primærnæringer og tjenester i Alta-regionen, fra sauehold og fjørfedrift til vedproduksjon og brøyting — en kombinasjon som gir motstandsdyktighet mot sesongsvingninger. Enkeltpersonforetaket, etablert i 2019, er fortsatt i en tidlig fase uten registrerte kunngjøringer, noe som indikerer stabil og ubegivenhetsrik drift uten vesentlige strukturelle endringer. Den spredte aktivitetsporteføljen er typisk for distriktsnæring i Nord-Norge og gir fleksibilitet, men begrenser også skalering.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 16.02.2019Innehaver
1Sist endret 16.02.2019Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kitty Thomassen | BEDR | Sauehold | Alta | − |
Innehaver er også involvert i
2 selskaperLignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Kitty Thomassen
Er Kitty Thomassen et aktivt selskap?
Kitty Thomassen er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Kitty Thomassen med?
Kitty Thomassen driver innen sauehold, med NACE-kode 01.451 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Dyrehold med sau og høns, produksjon av ved, brøyting samt annen utleie av arbeidskraft.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Kitty Thomassen er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er daglig leder i Kitty Thomassen?
Daglig leder i Kitty Thomassen er Kitty Thomassen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Kitty Thomassen?
Forretningsadressen til Kitty Thomassen er Holmen 116, 9518, ALTA i Alta kommune.
Hvor gammelt er Kitty Thomassen?
Kitty Thomassen ble stiftet i 2019 og har dermed vært registrert i rundt 7 år.
Er Kitty Thomassen registrert i MVA-registeret?
Kitty Thomassen er registrert i MVA-registeret (siden 2021) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Kitty Thomassen?
Organisasjonsnummeret til Kitty Thomassen er 922 188 343. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 16.02.2019.