Trias Montasje AS
- Omsetning
- 9,4 mill
- +19,6 %
- Resultat
- −2,2 mill
- −280,2 %
Om Trias Montasje AS
Trias Montasje AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lier, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Maler- og glassarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Selskapet er registrert som konkurs. Kine Ljone Skogaas er daglig leder. I 2023 hadde Trias Montasje AS en omsetning på 9,40 mill kr, en økning på 20 % fra 2022. Selskapet endte året med et underskudd på 2,22 mill kr. Egenkapitalen var −2,03 mill kr ved utgangen av 2023. Største aksjonær er Obtain AS med 85 % av aksjene. Selskapet er ett av 32 innen maler- og glassarbeid i Lier, og ett av 4 957 i Norge. Det er eldre enn 56 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Glassarbeid.
Formål
Arbeid med glass, fasade og montasjearbeid, import, kjøp og salg av tjenester og varer samt det som naturlig står i forbindelse med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
API og MCPGET /company/921724268
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921724268",
"name": "TRIAS MONTASJE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.340",
"nace_desc": "Maler- og glassarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LIER", "county": "BUSKERUD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Trias Montasje AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Trias Montasje AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Trias Montasje AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2020–2023 · +19,6 % fra 2022 · +29,4 % over 3 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 9,40 mill kr | −2,15 mill kr | −2,22 mill kr | 2,56 mill kr | −2,03 mill kr | 4,59 mill kr |
| 2022 | 7,86 mill kr | 1,30 mill kr | 1,23 mill kr | 2,46 mill kr | −4 065 kr | 2,47 mill kr |
| 2021 | 3,27 mill kr | −557 610 kr | −597 526 kr | 483 369 kr | −1,24 mill kr | 1,72 mill kr |
| 2020 | 7,27 mill kr | −726 631 kr | −716 266 kr | 1,60 mill kr | −639 616 kr | 2,24 mill kr |
Balanse
2023Hva årsregnskapet forteller
AII 2021 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 89 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 24 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 62 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/921724268/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921724268",
"years": [
{
"year": 2023,
"revenue": 9403221,
"operating_profit": -2149635,
"net_profit": -2222576,
"equity": -2026641,
…
},
{
"year": 2022,
"revenue": 7864693,
"operating_profit": 1301797,
"net_profit": 1233077,
"equity": -4065,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Trias Montasje AS utviklet seg fra 2020 til 2023?
Hva var driftsmarginen til Trias Montasje AS i 2023?
Hvor mye vokste omsetningen til Trias Montasje AS fra 2022 til 2023?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 04.03.2022Styre
3Sist endret 18.06.2025Regnskapsfører
1Sist endret 04.01.2024Bostyrer
1Sist endret 08.04.2025API og MCPGET /company/921724268/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921724268",
"roles": [
{ "role_type": "Bostyrer", … },
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Trias Montasje AS?
List alle roller i Trias Montasje AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Trias Montasje AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
3 nye · 2 ute
- Obtain AS85 %
- Annette Hansen7,5 %
- Krzysztof Julian Chachlowski7,5 %
- Inspe Holding AShadde 50 %
- Sebra Holding AShadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Obtain AS | Selskap | Ordinære aksjer | 85,0 % | 25 500 |
| Annette Hansen | Person | Ordinære aksjer | 7,5 % | 2 250 |
| Krzysztof Julian Chachlowski | Person | Ordinære aksjer | 7,5 % | 2 250 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2024
API og MCPGET /company/921724268/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921724268",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "OBTAIN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 85, "year": 2024, … },
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trias Montasje AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Trias Montasje AS eier Obtain AS, og hvem eier resten?
Er Trias Montasje AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trias Montasje AS | BEDR | Maler- og glassarbeid | Lier | − |
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.6.2025 | Styre ↗ |
| 8.4.2025 | Manglende roller ↗ |
| 8.4.2025 | Konkursåpning ↗ |
| 3.2.2025 | Revisor ↗ |
| 14.9.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.7.2023 | Kapital ↗ |
| 17.7.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 21.6.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921724268/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921724268",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-06-18", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2025-04-08", "type": "Manglende roller", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Trias Montasje AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Trias Montasje AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når ble det åpnet konkurs i Trias Montasje AS, og hva har skjedd siden?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 89,4 % av driftsinntektene — 40,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2023 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -22,9 % | 3,9 % |
| Resultatmargin | -23,6 % | 3,0 % |
| Egenkapitalandel | -79,1 % | 34,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,40 | 1,42 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +19,6 % | -0,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2021 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,2 % | 27,1 % |
| Lønnskostnad | 89,4 % | 48,6 % |
| Annen driftskostnad | 27,2 % | 14,6 % |
| Avskrivninger | 0,2 % | 1,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921724268/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921724268",
"nace_code": "43.340",
"industry_count": 1654,
"revenue": { "value": 9403221, "percentile": 0.8116 },
"operating_margin": { "value": -0.2286, "percentile": 0.076 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Er Trias Montasje AS blant de største selskapene innen maler- og glassarbeid?
Hvor solid er Trias Montasje AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Trias Montasje AS på i bransjen?
Offentlige anbud
Trias Montasje AS har organisert 1 anbud.
| Publisert | Rolle | Anbud | Sted | Frist | Verdi | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.5.2024 | Rådgiver | Bygningsmessige håndverkstjenester - kontraktstildeling | Oslo | − | 150,00 mill kr | Tildelt |
Kilde: Doffin
API og MCPGET /company/921724268/tenders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921724268/tenders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"agg": { "tenders_won_count": 0, "tenders_won_12mo": 0, "tenders_issued_count": 0 },
"hits": [
{
"notice_id": "2024-106564",
"heading": "Bygningsmessige håndverkstjenester - kontraktstildeling",
"publication_date": "2024-05-04",
"role": "tender_organiser",
…
}
]
}MCP
get_company_tenders({ "org_no": "921724268" })Spør AI-assistenten
Hva gikk anbudet «Bygningsmessige håndverkstjenester - kontraktstildeling» ut på?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Trias Montasje AS
Hvor stor er bransjen Trias Montasje AS tilhører?
Trias Montasje AS er ett av 32 selskaper innen maler- og glassarbeid i Lier, og ett av 4 957 på landsbasis.
Hvor lenge har Trias Montasje AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Trias Montasje AS ble etablert i 2018 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 56 % av selskapene i bransjen.
Hva har skjedd med Trias Montasje AS?
Det er registrert konkurs for Trias Montasje AS (åpnet 08.04.2025). Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Trias Montasje AS?
Kine Ljone Skogaas er registrert som daglig leder i Trias Montasje AS.
Hvilke eiere står bak Trias Montasje AS?
Trias Montasje AS eies i hovedsak av Obtain AS (85 %). Totalt er det registrert 3 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2024.
Hva omsatte Trias Montasje AS for i 2023?
Siste tilgjengelige regnskap (2023) viser en omsetning på 9,40 mill kr, opp 20 % fra 2022. Egenkapitalen var −2,03 mill kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Trias Montasje AS?
Ved utgangen av 2023 hadde Trias Montasje AS en egenkapital på −2,03 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −79,1 %.
Hvilket org.nr har Trias Montasje AS?
Trias Montasje AS har organisasjonsnummer 921 724 268. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Buskerud
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.