Tine Hovind
Org.nr 921653352
Om Tine Hovind
Tine Hovind er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Drammen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Annen undervisning innenfor kultur. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2018. Selskapet er ett av 51 innen annen undervisning innenfor kultur i Drammen, og ett av 3 266 i Norge. Det ble etablert samme år som 154 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (88 %).
Aktivitet
Danseundervisning: kurs eller workshops i dans. Underholdning: fremføring, opptreden eller annen lignende underholdning i form av dans.
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Tine Hovind ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 02.11.2018Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Tine Hovind
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tine Hovind?
Det er registrert 3 266 selskaper i Norge innen annen undervisning innenfor kultur, hvorav 51 i Drammen.
Er Tine Hovind et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 47 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 154 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Tine Hovind et aktivt selskap?
Tine Hovind er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Tine Hovind?
Tine Hovind driver innen annen undervisning innenfor kultur, med NACE-kode 85.529 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Danseundervisning: kurs eller workshops i dans.
Hva slags selskap er Tine Hovind?
Tine Hovind er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Tine Hovind?
Innehaver i Tine Hovind er Tine Elisabeth Gran Hovind, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Tine Hovind?
Forretningsadressen til Tine Hovind er c/o Tine Elisabeth Gran Hovind Sørensvingen 16, 3028, DRAMMEN i Drammen kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Tine Hovind?
Tine Hovind har organisasjonsnummer 921 653 352. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.