Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang →
Aktivt selskap
Norskregistrert utenlandsk foretak

Bio Sculpture Scandinavia Ab

Org.nr 920705278

Om Bio Sculpture Scandinavia Ab

Bio Sculpture Scandinavia Ab er registrert som norskregistrert utenlandsk foretak. Selskapet er registrert i bransjen Engroshandel med parfyme og kosmetikk. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2018. Hanna Restad Andresen er daglig leder. Selskapet er ett av 393 i Norge innen engroshandel med parfyme og kosmetikk. Det ble etablert samme år som 21 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Salg av kosmetikk.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Bio Sculpture Scandinavia Ab. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 22.05.2018
Daglig leder

Hovedforetak

1Sist endret 22.05.2018
Oppl om foretaket i hjemlandet
repr. BIO SCULPTURE SCANDINAVIA AB

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Bio Sculpture Scandinavia AbAAFYEngroshandel med parfyme og kosmetikk−−

Folk spør om Bio Sculpture Scandinavia Ab

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Bio Sculpture Scandinavia Ab?

Det er registrert 393 selskaper i Norge innen engroshandel med parfyme og kosmetikk.

Er Bio Sculpture Scandinavia Ab et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 39 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 21 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Bio Sculpture Scandinavia Ab?

Bio Sculpture Scandinavia Ab er et aktivt selskap registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Bio Sculpture Scandinavia Ab?

Bio Sculpture Scandinavia Ab driver innen engroshandel med parfyme og kosmetikk, med NACE-kode 46.450 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Salg av kosmetikk.

Hva slags selskap er Bio Sculpture Scandinavia Ab?

Bio Sculpture Scandinavia Ab er registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak (NUF). Et NUF er en norskregistrert avdeling av et utenlandsk foretak — selskapet selv er hjemmehørende i utlandet.

Hvem er daglig leder i Bio Sculpture Scandinavia Ab?

Daglig leder i Bio Sculpture Scandinavia Ab er Hanna Restad Andresen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hva er organisasjonsnummeret til Bio Sculpture Scandinavia Ab?

Organisasjonsnummeret til Bio Sculpture Scandinavia Ab er 920 705 278. Selskapet er registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak, med registreringsdato 22.05.2018.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner