Nesttunveien 94 AS
- Omsetning
- 1,2 mill
- −1 %
- Resultat
- 2 514
- 7 års regnskap
Om Nesttunveien 94 AS
Nesttunveien 94 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Selskapet er under avvikling. Lisbet Karin Nærø er styrets leder. I 2025 hadde Nesttunveien 94 AS en omsetning på 1,24 mill kr, en nedgang på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2 514 kr. Egenkapitalen var 2,37 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Fana Sparebank med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 067 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Bergen, og ett av 76 534 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 849 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Eiendomsforvaltning på vegne av andre.
Formål
Å eie fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/919666706
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"name": "NESTTUNVEIEN 94 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BERGEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Hva driver Nesttunveien 94 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Nesttunveien 94 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Nesttunveien 94 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −1 % fra 2024 · +22,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,24 mill kr | 498 018 kr | 2 514 kr | 13,91 mill kr | 2,37 mill kr | 11,54 mill kr |
| 2024 | 1,25 mill kr | 444 580 kr | −213 189 kr | 15,18 mill kr | 2,37 mill kr | 12,81 mill kr |
| 2023 | 1,09 mill kr | −161 583 kr | −667 775 kr | 15,88 mill kr | 2,61 mill kr | 13,27 mill kr |
| 2022 | 1,08 mill kr | 306 468 kr | −112 360 kr | 16,81 mill kr | 2,97 mill kr | 13,84 mill kr |
| 2021 | 1,01 mill kr | 216 471 kr | −81 859 kr | 17,45 mill kr | 3,08 mill kr | 14,37 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at avskrivninger er den største kostnadsposten, med om lag 46 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 9,4 mill kr (68 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 230 000 kr
API og MCPGET /company/919666706/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1235991, "operating_profit": 498018, "net_profit": 2514, "equity": 2371688, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 1248509,
"operating_profit": 444580,
"net_profit": -213189,
"equity": 2369174,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nesttunveien 94 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nesttunveien 94 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Nesttunveien 94 AS i 2025?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 27.06.2025Revisor
1Sist endret 27.06.2025API og MCPGET /company/919666706/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Nesttunveien 94 AS?
List alle roller i Nesttunveien 94 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nesttunveien 94 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Fana Sparebank100 %
- Pbe Property AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Fana Sparebank | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919666706/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "FANA SPAREBANK", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nesttunveien 94 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Nesttunveien 94 AS eier Fana Sparebank, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Nesttunveien 94 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Fana Sparebank
2 selskaperAPI og MCPGET /company/919666706/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"chain": [
{ "org_no": "937896859", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "919666706", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nesttunveien 94 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Nesttunveien 94 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nesttunveien 94 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Bergen | − |
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.9.2026 | Oppløsning ↗ |
| 23.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 27.6.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 27.6.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.6.2025 | Signatur ↗ |
| 27.6.2025 | Revisor ↗ |
| 27.6.2025 | Styre ↗ |
| 27.6.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 26.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919666706/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-21", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-07-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Nesttunveien 94 AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Nesttunveien 94 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nesttunveien 94 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 17,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,50 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 4,86 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,1 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919666706/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919666706/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919666706",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 1235991, "percentile": 0.6513 },
"operating_margin": { "value": 0.4029, "percentile": 0.4817 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919666706" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Nesttunveien 94 AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Nesttunveien 94 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Nesttunveien 94 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Nesttunveien 94 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nesttunveien 94 AS?
Det er registrert 76 534 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 4 067 i Bergen.
Er Nesttunveien 94 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 849 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva har skjedd med Nesttunveien 94 AS?
Nesttunveien 94 AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hva slags selskap er Nesttunveien 94 AS?
Nesttunveien 94 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Nesttunveien 94 AS?
Lisbet Karin Nærø er registrert som styreleder i Nesttunveien 94 AS, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Nesttunveien 94 AS?
Nesttunveien 94 AS eies i hovedsak av Fana Sparebank (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Nesttunveien 94 AS?
Nesttunveien 94 AS hadde i 2025 en omsetning på 1,24 mill kr og et overskudd på 2 514 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er organisasjonsnummeret til Nesttunveien 94 AS?
Organisasjonsnummeret til Nesttunveien 94 AS er 919 666 706. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 04.10.2017.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.