Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Bente Bergerud

Org.nr 918920706

Om Bente Bergerud

Bente Bergerud er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Aurskog-Høland, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2017. Selskapet er ett av 224 innen dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster i Aurskog-Høland, og ett av 10 091 i Norge. Det ble etablert samme år som 157 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Kornproduksjon.

Økonomi

Bente Bergerud har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 20.02.2025
Regnskapsfører
repr. HØILUND REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 27.05.2017
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Bente BergerudBEDRDyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige veksterAurskog-Høland−

Innehaver er også involvert i

Folk spør om Bente Bergerud

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Bente Bergerud?

Det er registrert 10 091 selskaper i Norge innen dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster, hvorav 224 i Aurskog-Høland.

Er Bente Bergerud et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 15 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 157 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Bente Bergerud et aktivt selskap?

Bente Bergerud er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Bente Bergerud?

Bente Bergerud driver innen dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster, med NACE-kode 01.110 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Kornproduksjon.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Bente Bergerud er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Bente Bergerud?

Innehaver i Bente Bergerud er Bente Bergerud, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Bente Bergerud?

Forretningsadressen til Bente Bergerud er Borstadveien 303, 1930, AURSKOG i Aurskog-Høland kommune.

Er Bente Bergerud registrert i MVA-registeret?

Bente Bergerud er registrert i MVA-registeret (siden 2017) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Bente Bergerud?

Organisasjonsnummeret til Bente Bergerud er 918 920 706. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 27.05.2017.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus