Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Lisbet Karlsen

Org.nr 918405925

Om Lisbet Karlsen

Lisbet Karlsen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Færder, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2017. Selskapet er ett av 10 innen andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted i Færder, og ett av 1 744 i Norge. Det ble etablert samme år som 106 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (69 %).

Aktivitet

Tilby kurs for lærere i matematikkdidaktikk-hvordan undervise for at barn skal forstå matamatikk.

AI-sammendrag

Nisjevirksomheten har holdt stand i snart et tiår innen matematikkdidaktikk, et smalt segment med lav konkurranse men også begrenset skaleringspotensial som enkeltpersonforetak. Fravær av kunngjøringer og manglende ansatte-tall tyder på en liten, personlig drevet konsulentvirksomhet uten vekstambisjoner utover grunnleggers egen kapasitet.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Lisbet Karlsen ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 07.02.2017
InnehaverSignaturProkura

Spørsmål og svar om Lisbet Karlsen

Hvor stor er bransjen Lisbet Karlsen tilhører?

Lisbet Karlsen er ett av 10 selskaper innen andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted i Færder, og ett av 1 744 på landsbasis.

Hvor lenge har Lisbet Karlsen eksistert sammenlignet med bransjen?

Lisbet Karlsen ble etablert i 2017 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 42 % av selskapene i bransjen.

Hvilken status har Lisbet Karlsen i Enhetsregisteret?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Lisbet Karlsen i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Lisbet Karlsen?

Lisbet Karlsen er registrert i bransjen Andre tjenester tilknyttet undervisning ikke nevnt annet sted (næringskode 85.699). Registrert aktivitet: Tilby kurs for lærere i matematikkdidaktikk-hvordan undervise for at barn skal forstå matamatikk.

Hvilken selskapsform har Lisbet Karlsen?

Organisasjonsformen til Lisbet Karlsen er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Lisbet Karlsen?

Lisbet Karlsen er registrert som innehaver i Lisbet Karlsen.

Hvor holder Lisbet Karlsen til?

Lisbet Karlsen holder til i Skoleveien 12H, 3121, NØTTERØY, i Færder kommune i Vestfold.

Hvilket org.nr har Lisbet Karlsen?

Organisasjonsnummeret til Lisbet Karlsen er 918 405 925. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 07.02.2017.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Vestfold