Nails SPA AS
Org.nr 918086234
Om Nails SPA AS
Nails SPA AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Selskapet er registrert som konkurs. Tina Cecilie Sanders er daglig leder, og Tina Cecilie Sanders er styreleder. I 2024 hadde Nails SPA AS en omsetning på 862 738 kr, en nedgang på 5 % fra 2023. Selskapet endte året med et underskudd på 427 777 kr. Egenkapitalen var −379 914 kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Beauty Fair Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 186 innen skjønnhetspleie i Oslo, og ett av 6 527 i Norge. Det er eldre enn 78 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Negledesign og pedikyr, manikyr og annen skjønnhetspleie.
Økonomi
Balanse
2024| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 862 738 kr | −426 230 kr | −427 777 kr | 427 889 kr | −379 914 kr | 807 803 kr |
| 2023 | 906 042 kr | −12 281 kr | −14 919 kr | 539 500 kr | 47 863 kr | 491 637 kr |
| 2022 | 1,12 mill kr | 310 669 kr | 305 849 kr | 262 133 kr | 62 782 kr | 199 351 kr |
| 2021 | 869 831 kr | 118 352 kr | 114 688 kr | 22 364 kr | −243 067 kr | 265 432 kr |
| 2020 | 640 262 kr | −116 055 kr | −124 605 kr | 116 294 kr | −357 755 kr | 474 049 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2024-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 88 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 17 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 18.01.2024Styre
1Sist endret 18.01.2024Bostyrer
1Sist endret 10.06.2026Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Thi Thu Huyen Tohadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Beauty Fair Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 100 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nails SPA AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Oslo | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.6.2026 | Konkursåpning ↗ |
| 23.9.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.1.2024 | Signatur ↗ |
| 18.1.2024 | Styre ↗ |
| 18.1.2024 | Daglig leder ↗ |
| 1.11.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−TIQ REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Endring i roller og styre+Ukjent(Bostyrer)
- Selskapsopplysninger oppdatertKonkurs:Nei→Ja
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -88,8 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,17 | 1,15 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Nails SPA AS
Hvor stor er bransjen Nails SPA AS tilhører?
Nails SPA AS er ett av 1 186 selskaper innen skjønnhetspleie i Oslo, og ett av 6 527 på landsbasis.
Hvor lenge har Nails SPA AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nails SPA AS ble etablert i 2016 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 78 % av selskapene.
Er Nails SPA AS konkurs?
Det er registrert konkurs for Nails SPA AS (åpnet 10.06.2026). Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Nails SPA AS med?
Nails SPA AS er registrert i bransjen Skjønnhetspleie (næringskode 96.220). Registrert aktivitet: Negledesign og pedikyr, manikyr og annen skjønnhetspleie.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Nails SPA AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Nails SPA AS?
Tina Cecilie Sanders er registrert som daglig leder i Nails SPA AS.
Hvem eier Nails SPA AS?
Nails SPA AS eies i hovedsak av Beauty Fair Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Nails SPA AS med overskudd?
I sitt siste innleverte regnskap (2024) omsatte Nails SPA AS for 862 738 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 427 777 kr.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.