Fire Safety AS
- Omsetning
- 20 300
- −32,3 %
- Resultat
- −21 662
- −1 438 %
Om Fire Safety AS
Fire Safety AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2016 og har vært i drift i 10 år. Selskapet er under avvikling. Henning Kristiansen er styrets leder. I 2025 hadde Fire Safety AS en omsetning på 20 300 kr, en nedgang på 32 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 21 662 kr. Egenkapitalen var −49 017 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er City Consulting AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 218 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Oslo, og ett av 18 753 i Norge. Det er eldre enn 66 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet og formål
Leverandør av tjenester knyttet til brannsikring av arrangement.
API og MCPGET /company/917350981
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917350981" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917350981",
"name": "FIRE SAFETY AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.129",
"nace_desc": "Annen teknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "917350981" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Fire Safety AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Fire Safety AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Fire Safety AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −32,3 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 300 kr | −27 101 kr | −21 662 kr | 73 581 kr | −49 017 kr | 122 597 kr |
| 2024 | 30 000 kr | 1 611 kr | 1 619 kr | 39 657 kr | −27 355 kr | 67 011 kr |
| 2023 | 36 000 kr | 2 377 kr | 2 152 kr | 35 225 kr | −28 974 kr | 64 200 kr |
| 2022 | 96 000 kr | −13 986 kr | −13 987 kr | 132 335 kr | −31 126 kr | 163 461 kr |
| 2021 | 0 kr | −13 446 kr | −13 446 kr | 4 001 kr | −17 139 kr | 21 140 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIKundefordringer sto for om lag 93 prosent av eiendelene i 2025. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/917350981/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917350981/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917350981",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 20300, "operating_profit": -27101, "net_profit": -21662, "equity": -49017, … },
{ "year": 2024, "revenue": 30000, "operating_profit": 1611, "net_profit": 1619, "equity": -27355, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "917350981" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Fire Safety AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Fire Safety AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Fire Safety AS de siste årene.
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 29.04.2019Regnskapsfører
1Sist endret 10.09.2024API og MCPGET /company/917350981/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917350981/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917350981",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "917350981" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Fire Safety AS?
List alle roller i Fire Safety AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Fire Safety AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Morten Røedhadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| City Consulting AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Pro Sec Professional Security AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/917350981/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917350981/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917350981",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "CITY CONSULTING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{
"shareholder_name": "PRO SEC PROFESSIONAL SECURITY AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 50,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "917350981" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Fire Safety AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Fire Safety AS eier City Consulting AS, og hvem eier resten?
Er Fire Safety AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Fire Safety AS | BEDR | Annen teknisk konsulentvirksomhet | Oslo | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.10.2026 | Oppløsning ↗ |
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2019 | Vedtektsfestet formål ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/917350981/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917350981/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917350981",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-16", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "917350981" })Spør AI-assistenten
Når leverte Fire Safety AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Fire Safety AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Fire Safety AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Endring i roller og styre−Henning Kristiansen(Daglig leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -66,6 % | 54,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,60 | 1,80 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/917350981/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/917350981/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "917350981",
"nace_code": "71.129",
"industry_count": 9231,
"revenue": { "value": 20300, "percentile": 0.3767 },
"operating_margin": { "value": -1.335, "percentile": 0.0932 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "917350981" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Fire Safety AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Fire Safety AS på i bransjen?
Hvor ligger Fire Safety AS blant de 9231 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Godt å vite om Fire Safety AS
Hvor stor er bransjen Fire Safety AS tilhører?
Fire Safety AS er ett av 2 218 selskaper innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Oslo, og ett av 18 753 på landsbasis.
Hvor lenge har Fire Safety AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Fire Safety AS ble etablert i 2016 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Er Fire Safety AS konkurs?
Fire Safety AS er under avvikling. Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Fire Safety AS?
Organisasjonsformen til Fire Safety AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Fire Safety AS?
Største aksjonær i Fire Safety AS er City Consulting AS med 50 % av aksjene, fulgt av Pro Sec Professional Security AS (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Fire Safety AS for i 2025?
Fire Safety AS hadde i 2025 en omsetning på 20 300 kr og et underskudd på 21 662 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Fire Safety AS?
Driftsresultatet for 2025 var −27 101 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Fire Safety AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Fire Safety AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.