Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Samvirkeforetak

Kvåse Vannverkslag SA

Org.nr 917106002

Om Kvåse Vannverkslag SA

Kvåse Vannverkslag SA er registrert som samvirkeforetak med forretningsadresse i Lillesand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann. Virksomheten ble stiftet i 1972 og har vært i drift i 54 år. Katrine Skajaa Gunnarsli er daglig leder, og Katrine Skajaa Gunnarsli er styreleder. Selskapet er ett av 8 innen uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann i Lillesand, og ett av 1 882 i Norge. Det er eldre enn 80 % av selskapene i bransjen. Samvirkeforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (54 %).

Aktivitet

Drift av vannverksanlegg.

Formål

Anlegge og drifte et vannverksanlegg for å forsyne medlemmene og deres eiendommer med vann.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Kvåse Vannverkslag SA. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 02.12.2025
Daglig lederSignatur

Styre

3Sist endret 27.08.2025
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Kvåse Vannverkslag SAAAFYUttak fra kilde, rensing og distribusjon av vannLillesand

Kunngjøringer11

DatoKunngjøring
2.12.2025Forretningsadresse
2.12.2025Daglig leder
27.8.2025Forretningsadresse
27.8.2025Styre
13.8.2024Styre
12.10.2023Forretningsadresse
4.10.2023Styre
1.1.2020Forretningsadresse
26.8.2019Styre
7.6.2018Vedtektsdato

Kilde: Brønnøysundregistrene

Folk spør om Kvåse Vannverkslag SA

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kvåse Vannverkslag SA?

Det er registrert 1 882 selskaper i Norge innen uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann, hvorav 8 i Lillesand.

Er Kvåse Vannverkslag SA et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 1972, som er lenger enn 80 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 21 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Kvåse Vannverkslag SA?

Kvåse Vannverkslag SA er et aktivt selskap registrert som Samvirkeforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Kvåse Vannverkslag SA?

Kvåse Vannverkslag SA driver innen uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann, med NACE-kode 36.000 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift av vannverksanlegg.

Hvem er daglig leder i Kvåse Vannverkslag SA?

Daglig leder i Kvåse Vannverkslag SA er Katrine Skajaa Gunnarsli, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem sitter i styret i Kvåse Vannverkslag SA?

Katrine Skajaa Gunnarsli er registrert som styreleder i Kvåse Vannverkslag SA, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvor ligger Kvåse Vannverkslag SA?

Forretningsadressen til Kvåse Vannverkslag SA er c/o Katrine Skajaa Gunnarsli Isefjærveien 44, 4770, HØVÅG i Lillesand kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Kvåse Vannverkslag SA?

Organisasjonsnummeret til Kvåse Vannverkslag SA er 917 106 002. Selskapet er registrert som Samvirkeforetak, med registreringsdato 28.06.2017.

Alle kommuner i Agder