Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Anne-Marthe Dahle Johansen

Org.nr 916763441

Om Anne-Marthe Dahle Johansen

Anne-Marthe Dahle Johansen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Sarpsborg, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2016.

Aktivitet

Omsorgstjenester.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 18.02.2016
InnehaverSignaturProkura

Spørsmål og svar om Anne-Marthe Dahle Johansen

Hva er statusen til Anne-Marthe Dahle Johansen?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Anne-Marthe Dahle Johansen i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Anne-Marthe Dahle Johansen?

Anne-Marthe Dahle Johansen er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers (næringskode 86.993). Registrert aktivitet: Omsorgstjenester.

Hvilken selskapsform har Anne-Marthe Dahle Johansen?

Organisasjonsformen til Anne-Marthe Dahle Johansen er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Anne-Marthe Dahle Johansen?

Anne-Marthe Dahle Johansen er registrert som innehaver i Anne-Marthe Dahle Johansen.

Hvor holder Anne-Marthe Dahle Johansen til?

Anne-Marthe Dahle Johansen holder til i Moeneveien 56, 1735, VARTEIG, i Sarpsborg kommune i Østfold.

Når ble Anne-Marthe Dahle Johansen stiftet?

Selskapet ble etablert i 2016. Det gir en historikk på om lag 10 år i registrene.

Hvilket org.nr har Anne-Marthe Dahle Johansen?

Anne-Marthe Dahle Johansen har organisasjonsnummer 916 763 441. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Alle kommuner i Østfold