Alsten Utleie Thomas Selboe
Org.nr 916707061
Om Alsten Utleie Thomas Selboe
Alsten Utleie Thomas Selboe er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Alstahaug, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Sauehold. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2016. Selskapet er ett av 23 innen sauehold i Alstahaug, og ett av 11 475 i Norge. Det ble etablert samme år som 295 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Sauehold. Utleie av tilhengere.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Alsten Utleie Thomas Selboe ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 08.01.2020Innehaver
1Sist endret 09.02.2016Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Alsten Utleie Thomas Selboe | BEDR | Sauehold | Alstahaug | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.9.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.10.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.1.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Markvollveien 303→Dalveien 28
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Alsten Utleie Thomas Selboe
Hvor stor er bransjen Alsten Utleie Thomas Selboe tilhører?
Alsten Utleie Thomas Selboe er ett av 23 selskaper innen sauehold i Alstahaug, og ett av 11 475 på landsbasis.
Hvor lenge har Alsten Utleie Thomas Selboe eksistert sammenlignet med bransjen?
Alsten Utleie Thomas Selboe ble etablert i 2016 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 31 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Alsten Utleie Thomas Selboe?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Alsten Utleie Thomas Selboe i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Alsten Utleie Thomas Selboe?
Alsten Utleie Thomas Selboe er registrert i bransjen Sauehold (næringskode 01.451). Registrert aktivitet: Sauehold. Utleie av tilhengere.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Organisasjonsformen til Alsten Utleie Thomas Selboe er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Alsten Utleie Thomas Selboe?
Thomas Andre Selboe er registrert som innehaver i Alsten Utleie Thomas Selboe.
Hvor holder Alsten Utleie Thomas Selboe til?
Alsten Utleie Thomas Selboe holder til i Dalveien 28, 8804, SANDNESSJØEN, i Alstahaug kommune i Nordland.
Hvilken regnskapsfører bruker Alsten Utleie Thomas Selboe?
I Enhetsregisteret er Alsten Utleie Thomas Selboe registrert med regnskapsfører Sparebank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS.