Svelvik Kajakklubb
Org.nr 915525229
Om Svelvik Kajakklubb
Svelvik Kajakklubb er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Drammen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i idrettslag og -klubber. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Inge Harald Wergeland er styrets leder. Selskapet er ett av 185 innen aktiviteter i idrettslag og -klubber i Drammen, og ett av 14 002 i Norge. Det ble etablert samme år som 266 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Skal tilby medlemmer et godt utgangspunkt for en turopplevelse på fjorden, grunnopplæring og utlån av utstyr. Vi vil også tilby felles treninger og turer.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Svelvik Kajakklubb ennå. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre5
Styre
5Sist endret 21.05.2026Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Ingvild Herskedal(Styremedlem)+Kjell Olav Nestegard(Styremedlem)
- Endring i roller og styre−Marit Constanse Leiros(Styremedlem)−Per Gunnar Vikan(Styremedlem)
Lignende selskaper
AIOgså i Drammen
1 000+ til i Drammen →Ofte spurt om Svelvik Kajakklubb
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Svelvik Kajakklubb?
Det er registrert 14 002 selskaper i Norge innen aktiviteter i idrettslag og -klubber, hvorav 185 i Drammen.
Er Svelvik Kajakklubb et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2015, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 266 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Svelvik Kajakklubb et aktivt selskap?
Svelvik Kajakklubb er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Svelvik Kajakklubb?
Svelvik Kajakklubb driver innen aktiviteter i idrettslag og -klubber, med NACE-kode 93.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Skal tilby medlemmer et godt utgangspunkt for en turopplevelse på fjorden, grunnopplæring og utlån av utstyr.
Hva slags selskap er Svelvik Kajakklubb?
Svelvik Kajakklubb er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem sitter i styret i Svelvik Kajakklubb?
Inge Harald Wergeland er registrert som styreleder i Svelvik Kajakklubb, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor ligger Svelvik Kajakklubb?
Forretningsadressen til Svelvik Kajakklubb er Inge Wergeland Nedre Brentås vei 40, 3060, SVELVIK i Drammen kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Svelvik Kajakklubb?
Svelvik Kajakklubb har org.nr 915 525 229 og er registrert som Forening/lag/innretning i Brønnøysundregistrene.