Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Gråtådal Sanitetsforening

Org.nr 914546141

Om Gråtådal Sanitetsforening

Gråtådal Sanitetsforening er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Beiarn, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 1943 og har vært i drift i 83 år. Unn-Christin Tiurdal Stenmark er styrets leder. Selskapet er ett av 22 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Beiarn, og ett av 74 199 i Norge. Det er eldre enn 95 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).

Aktivitet

Arrangere medlemsmøter, sommerlotteri, julebasar, bingo og loddsalg. Drift av Gråtådal gamle skole, som blant annet leies ut til skoleelever i salten, i forbindelse med Newton-prosjekt.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Gråtådal Sanitetsforening. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre4

Styre

4Sist endret 01.03.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
  2. Endring i roller og styre

Også i Beiarn

+233 til i Beiarn

Spørsmål og svar om Gråtådal Sanitetsforening

Hvor stor er bransjen Gråtådal Sanitetsforening tilhører?

Gråtådal Sanitetsforening er ett av 22 selskaper innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Beiarn, og ett av 74 199 på landsbasis.

Hvor lenge har Gråtådal Sanitetsforening eksistert sammenlignet med bransjen?

Gråtådal Sanitetsforening ble etablert i 1943 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 95 % av selskapene.

Hvilken status har Gråtådal Sanitetsforening i Enhetsregisteret?

Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Gråtådal Sanitetsforening i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Gråtådal Sanitetsforening med?

Gråtådal Sanitetsforening er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (næringskode 94.992). Registrert aktivitet: Arrangere medlemsmøter, sommerlotteri, julebasar, bingo og loddsalg.

Hva betyr organisasjonsformen FLI?

Organisasjonsformen til Gråtådal Sanitetsforening er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem er styreleder i Gråtådal Sanitetsforening?

Styrets leder i Gråtådal Sanitetsforening er Unn-Christin Tiurdal Stenmark. Styret har totalt 4 registrerte medlemmer.

Hvor holder Gråtådal Sanitetsforening til?

Gråtådal Sanitetsforening holder til i c/o Unn-Christin Tiurdal Stenmark Beiardalsveien 549, 8114, TOLLÅ, i Beiarn kommune i Nordland.

Hvilket org.nr har Gråtådal Sanitetsforening?

Gråtådal Sanitetsforening har organisasjonsnummer 914 546 141. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Alle kommuner i Nordland