Eid Interiør
Org.nr 913463579
Om Eid Interiør
Eid Interiør er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Enebakk, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2014. Kristina Eid er daglig leder. Selskapet er ett av 7 innen interiørdesignvirksomhet i Enebakk, og ett av 2 884 i Norge. Det er eldre enn 79 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (68 %).
Aktivitet
Interiør, innredning og veiledning.
Økonomi
Eid Interiør har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 03.04.2014Innehaver
1Sist endret 03.04.2014Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Eid Interiør
Hvor stor er bransjen Eid Interiør tilhører?
Eid Interiør er ett av 7 selskaper innen interiørdesignvirksomhet i Enebakk, og ett av 2 884 på landsbasis.
Hvor lenge har Eid Interiør eksistert sammenlignet med bransjen?
Eid Interiør ble etablert i 2014 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 79 % av selskapene.
Hvilken status har Eid Interiør i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Eid Interiør i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Eid Interiør?
Eid Interiør er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet (næringskode 74.130). Registrert aktivitet: Interiør, innredning og veiledning.
Hva slags selskap er Eid Interiør?
Organisasjonsformen til Eid Interiør er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Eid Interiør?
Kristina Eid er registrert som daglig leder i Eid Interiør.
Hvor holder Eid Interiør til?
Eid Interiør holder til i Løkkaveien 4B, 1911, FLATEBY, i Enebakk kommune i Akershus.
Hvilket org.nr har Eid Interiør?
Eid Interiør har organisasjonsnummer 913 463 579. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.