Sameiet Gravdaltoppen 1-17
Org.nr 913018508
Om Sameiet Gravdaltoppen 1-17
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Lier, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2013 og har vært i drift i 13 år. Tristan Michael Gaiwain Pollux Rolstad er styrets leder. Selskapet er ett av 86 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Lier, og ett av 47 046 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 091 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie
AI-sammendrag
Fravær av kunngjøringer de siste to årene og et styre på fire personer tyder på en stabil, lite aktiv sameiedrift uten dramatikk. Som eierseksjonssameie fra 2014 driver virksomheten ren forvaltning av fellesarealer i Lier, uten kommersiell risiko eller vekstambisjoner utover ordinær boligforvaltning. Signaturkravet med to i fellesskap gir en viss kontrollmekanisme mot enkeltpersoners disposisjoner.
Tilgjengelig data
Økonomi
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre5
Styre
4Sist endret 30.01.2024Forretningsfører
1Sist endret 30.01.2024Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sameiet Gravdaltoppen 1-17 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Lier | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.1.2024 | Signatur ↗ |
| 30.1.2024 | Styre ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.7.2022 | Styre ↗ |
| 3.6.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.2.2020 | Styre ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.2.2018 | Styre ↗ |
| 4.3.2015 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.2.2014 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Sameiet Gravdaltoppen 1-17
Hvor stor er bransjen Sameiet Gravdaltoppen 1-17 tilhører?
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 er ett av 86 selskaper innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Lier, og ett av 47 046 på landsbasis.
Hvor lenge har Sameiet Gravdaltoppen 1-17 eksistert sammenlignet med bransjen?
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 ble etablert i 2013 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 37 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Sameiet Gravdaltoppen 1-17?
Selskapet er i ordinær drift som Eierseksjonssameie. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sameiet Gravdaltoppen 1-17 i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Sameiet Gravdaltoppen 1-17 med?
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier (næringskode 97.001). Registrert aktivitet: Eierseksjonssameie.
Hva betyr organisasjonsformen ESEK?
Organisasjonsformen til Sameiet Gravdaltoppen 1-17 er Eierseksjonssameie, forkortet ESEK.
Hvem er styreleder i Sameiet Gravdaltoppen 1-17?
Styrets leder i Sameiet Gravdaltoppen 1-17 er Tristan Michael Gaiwain Pollux Rolstad. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Hvor holder Sameiet Gravdaltoppen 1-17 til?
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 holder til i Gravdalberget 12, 3420, LIERSKOGEN, i Lier kommune i Buskerud.
Hvilket org.nr har Sameiet Gravdaltoppen 1-17?
Sameiet Gravdaltoppen 1-17 har organisasjonsnummer 913 018 508. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.