Tla Produksjoner Larssen
Org.nr 912530647
Om Tla Produksjoner Larssen
Tla Produksjoner Larssen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bodø, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2013. Selskapet er ett av 44 innen grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign i Bodø, og ett av 6 686 i Norge. Det er eldre enn 71 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (82 %).
Aktivitet
Grafisk design, dj virksomhet på uteplasser.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Tla Produksjoner Larssen. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 03.10.2013Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tla Produksjoner Larssen | BEDR | Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign | Bodø | − |
Innehaver er også involvert i
6 selskaperLignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Tla Produksjoner Larssen
Hvor stor er bransjen Tla Produksjoner Larssen tilhører?
Tla Produksjoner Larssen er ett av 44 selskaper innen grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign i Bodø, og ett av 6 686 på landsbasis.
Hvor lenge har Tla Produksjoner Larssen eksistert sammenlignet med bransjen?
Tla Produksjoner Larssen ble etablert i 2013 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 71 % av selskapene i bransjen.
Er Tla Produksjoner Larssen et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tla Produksjoner Larssen i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Tla Produksjoner Larssen?
Tla Produksjoner Larssen er registrert i bransjen Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign (næringskode 74.120). Registrert aktivitet: Grafisk design, dj virksomhet på uteplasser.
Hvem leder Tla Produksjoner Larssen?
Terje Larssen er registrert som innehaver i Tla Produksjoner Larssen.
Hvor holder Tla Produksjoner Larssen til?
Tla Produksjoner Larssen holder til i Toftveien 6, 8013, BODØ, i Bodø kommune i Nordland.
Hva er nettsiden til Tla Produksjoner Larssen?
Registrert nettside for Tla Produksjoner Larssen er tlaprod.no. Opplysningene er selskapets egne registreringer i Brønnøysundregistrene.
Er Tla Produksjoner Larssen MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2018. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Tla Produksjoner Larssen?
Organisasjonsnummeret til Tla Produksjoner Larssen er 912 530 647. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 03.10.2013.