Dyrenes Sos Norge
Org.nr 912431134
Om Dyrenes Sos Norge
Dyrenes Sos Norge er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Arild Odin Eugene Elton Hilde-Myhren er daglig leder, og Arild Odin Eugene Elton Hilde-Myhren er styreleder.
Aktivitet
Arbeide sammen med andre foreninger og organisasjoner for å sette dyrevelferd mer på dagsorden, både blandt vanlige folk og opp mot myndigheter. Blandt annet er det helt unødvendig at det fødes tusenvis av kattunger hvert år, som blir avlivet av privatpersoner på en mer eller mindre human måte. Sterilisering av de som ikke ønsker kattunger hadde vært en enkel løsning her: Og når det gjelder alle andre dyr så er det ikke som mange sier at DET ER JO BARE ET DYR. Alle dyr har rett på et godt og verdig liv.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 15.12.2015Styre
2Sist endret 15.12.2015Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+17 til på samme adresse →Ofte spurt om Dyrenes Sos Norge
Er Dyrenes Sos Norge et aktivt selskap?
Dyrenes Sos Norge er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Dyrenes Sos Norge?
Dyrenes Sos Norge driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Arbeide sammen med andre foreninger og organisasjoner for å sette dyrevelferd mer på dagsorden, både blandt vanlige folk og opp mot myndigheter.
Hvem er daglig leder i Dyrenes Sos Norge?
Daglig leder i Dyrenes Sos Norge er Arild Odin Eugene Elton Hilde-Myhren, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Dyrenes Sos Norge?
Arild Odin Eugene Elton Hilde-Myhren er registrert som styreleder i Dyrenes Sos Norge, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor lenge har Dyrenes Sos Norge eksistert?
Dyrenes Sos Norge ble stiftet i 2015 og har dermed vært registrert i rundt 11 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Dyrenes Sos Norge?
Dyrenes Sos Norge har organisasjonsnummer 912 431 134. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.