Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag
Org.nr 912187314
Om Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag
Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Røros, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Jakt, fangst, viltstell og tilknyttede tjenester. Virksomheten ble stiftet i 1963 og har vært i drift i 63 år. Liv Gunrid Valseth er styrets leder. Selskapet er ett av 4 innen jakt, fangst, viltstell og tilknyttede tjenester i Røros, og ett av 816 i Norge. Det er eldre enn 94 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (56 %).
Aktivitet
Grunneierlag for vilt og fiskestell samt arealdisponering for hytter og friluftsliv.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag ennå. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre5
Styre
5Sist endret 01.07.2026Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Anne Inger Tormodsdatter Birkely(Styremedlem)−Tor Petter Kjelsberg(Styremedlem)
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag?
Det er registrert 816 selskaper i Norge innen jakt, fangst, viltstell og tilknyttede tjenester, hvorav 4 i Røros.
Er Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1963, som er lenger enn 94 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag i Enhetsregisteret?
Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag?
Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag driver innen jakt, fangst, viltstell og tilknyttede tjenester, med NACE-kode 01.700 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Grunneierlag for vilt og fiskestell samt arealdisponering for hytter og friluftsliv.
Hva slags selskap er Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag?
Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem sitter i styret i Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag?
Liv Gunrid Valseth er registrert som styreleder i Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor ligger Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag?
Forretningsadressen til Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag er Tørresvollveien 53, 7375, RØROS i Røros kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag?
Organisasjonsnummeret til Hitterdal Og Djupsjølia Grunneierlag er 912 187 314. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 06.07.2016.