Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Langstrand Bygdelag

Org.nr 895147702

Om Langstrand Bygdelag

Langstrand Bygdelag er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Hammerfest, Finnmark. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 1995 og har vært i drift i 31 år. Hilde Birgitte Olsen er styrets leder. Selskapet er ett av 173 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Hammerfest, og ett av 74 109 i Norge. Det er eldre enn 71 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).

Aktivitet

Bygdelag.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Langstrand Bygdelag. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre5

Styre

5Sist endret 08.01.2026
Styrets lederSignatur
Johnny Olsen(f. 1959)
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Godt å vite om Langstrand Bygdelag

Hvor stor er bransjen Langstrand Bygdelag tilhører?

Langstrand Bygdelag er ett av 173 selskaper innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Hammerfest, og ett av 74 109 på landsbasis.

Hvor lenge har Langstrand Bygdelag eksistert sammenlignet med bransjen?

Langstrand Bygdelag ble etablert i 1995 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 71 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Langstrand Bygdelag?

Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Langstrand Bygdelag i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Langstrand Bygdelag?

Langstrand Bygdelag er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (næringskode 94.992). Registrert aktivitet: Bygdelag.

Hva slags selskap er Langstrand Bygdelag?

Organisasjonsformen til Langstrand Bygdelag er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem er styreleder i Langstrand Bygdelag?

Styrets leder i Langstrand Bygdelag er Hilde Birgitte Olsen. Styret har totalt 5 registrerte medlemmer.

Hvor holder Langstrand Bygdelag til?

Langstrand Bygdelag holder til i c/o Hilde Birgitte Olsen Mylingen 2E, 9601, HAMMERFEST, i Hammerfest kommune i Finnmark.

Hvilket org.nr har Langstrand Bygdelag?

Langstrand Bygdelag har organisasjonsnummer 895 147 702. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Alle kommuner i Finnmark