Sigrid Bendz
Org.nr 886399782
Om Sigrid Bendz
Sigrid Bendz er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Frogn, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2004. Selskapet er ett av 39 innen grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign i Frogn, og ett av 6 688 i Norge. Det er eldre enn 90 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (82 %).
Aktivitet
Visuell kunst, lyddesign og DJ.
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Sigrid Bendz ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 17.01.2004Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså i Frogn
1 000+ til i Frogn →Ofte spurt om Sigrid Bendz
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sigrid Bendz?
Det er registrert 6 688 selskaper i Norge innen grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign, hvorav 39 i Frogn.
Er Sigrid Bendz et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2004, som er lenger enn 90 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 106 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Sigrid Bendz et aktivt selskap?
Sigrid Bendz er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Sigrid Bendz?
Sigrid Bendz driver innen grafisk design og visuell kommunikasjonsdesign, med NACE-kode 74.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Visuell kunst, lyddesign og DJ.
Hvilken selskapsform har Sigrid Bendz?
Sigrid Bendz er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Sigrid Bendz?
Innehaver i Sigrid Bendz er Sigrid Bendz Larsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Sigrid Bendz?
Forretningsadressen til Sigrid Bendz er Digerudveien 40, 1455, NORDRE FROGN i Frogn kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Sigrid Bendz?
Sigrid Bendz har organisasjonsnummer 886 399 782. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.