Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Nils Harald Vinsvold

Org.nr 884496632

Om Nils Harald Vinsvold

Nils Harald Vinsvold er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Drammen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2002.

Aktivitet

Landbruk.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 07.04.2017
Regnskapsfører
repr. LIER REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 14.05.2002
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Nils Harald VinsvoldBEDRDyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige veksterDrammen

Også på denne adressen

Folk spør om Nils Harald Vinsvold

Er Nils Harald Vinsvold et aktivt selskap?

Nils Harald Vinsvold er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken selskapsform har Nils Harald Vinsvold?

Nils Harald Vinsvold er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Nils Harald Vinsvold?

Innehaver i Nils Harald Vinsvold er Nils Harald Vinsvold, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Nils Harald Vinsvold?

Forretningsadressen til Nils Harald Vinsvold er Nedbergkollveien 54, 3050, MJØNDALEN i Drammen kommune.

Hvordan kommer jeg i kontakt med Nils Harald Vinsvold?

I Enhetsregisteret har Nils Harald Vinsvold registrert telefonnummer 97512663.

Når ble Nils Harald Vinsvold stiftet?

Nils Harald Vinsvold ble stiftet i 2002 og har dermed vært registrert i rundt 24 år.

Hva er organisasjonsnummeret til Nils Harald Vinsvold?

Organisasjonsnummeret til Nils Harald Vinsvold er 884 496 632. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 14.05.2002.

Hvem fører regnskapet til Nils Harald Vinsvold?

Lier Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Nils Harald Vinsvold.

Alle kommuner i Buskerud