Dagligvarehandelens Osteforum
Org.nr 840642232
Om Dagligvarehandelens Osteforum
Dagligvarehandelens Osteforum er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner. Virksomheten ble stiftet i 1916 og har vært i drift i 110 år. Harald Ekrheim er daglig leder. Selskapet er ett av 164 innen aktiviteter i næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner i Oslo, og ett av 1 070 i Norge. Det er eldre enn 96 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (91 %).
Aktivitet
Næringspolitisk arbeide for medlemmene. Formidling av importert ost og spekk.
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Dagligvarehandelens Osteforum. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Daglig leder
1Sist endret 28.01.2014Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Godt å vite om Dagligvarehandelens Osteforum
Hvor stor er bransjen Dagligvarehandelens Osteforum tilhører?
Dagligvarehandelens Osteforum er ett av 164 selskaper innen aktiviteter i næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner i Oslo, og ett av 1 070 på landsbasis.
Hvor lenge har Dagligvarehandelens Osteforum eksistert sammenlignet med bransjen?
Dagligvarehandelens Osteforum ble etablert i 1916 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 96 % av selskapene.
Hvilken status har Dagligvarehandelens Osteforum i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Dagligvarehandelens Osteforum i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Dagligvarehandelens Osteforum?
Dagligvarehandelens Osteforum er registrert i bransjen Aktiviteter i næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner (næringskode 94.110). Registrert aktivitet: Næringspolitisk arbeide for medlemmene.
Hva betyr organisasjonsformen FLI?
Organisasjonsformen til Dagligvarehandelens Osteforum er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem leder Dagligvarehandelens Osteforum?
Harald Ekrheim er registrert som daglig leder i Dagligvarehandelens Osteforum.
Hvor holder Dagligvarehandelens Osteforum til?
Dagligvarehandelens Osteforum holder til i c/o K. Ekrheim AS Boks 216 Økern, 0508, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Dagligvarehandelens Osteforum?
Organisasjonsnummeret til Dagligvarehandelens Osteforum er 840 642 232. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 20.02.1995.