Bergermarka Panorama Del 5
Org.nr 835384322
Om Bergermarka Panorama Del 5
Bergermarka Panorama Del 5 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Jevnaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Signe Margrethe Myhre Amundsen er styrets leder. Selskapet er ett av 32 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Jevnaker, og ett av 47 069 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 669 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet
Eierseksjonssameie
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Bergermarka Panorama Del 5. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre6
Styre
6Sist endret 11.04.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Bergermarka Panorama Del 5 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Jevnaker | − |
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Emilie Skjelbred(Styremedlem)−Christine Dortea Sørmo Eriksen(Styremedlem)
Lignende selskaper
AIOgså i Jevnaker
1 000+ til i Jevnaker →Folk spør om Bergermarka Panorama Del 5
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Bergermarka Panorama Del 5?
Det er registrert 47 069 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 32 i Jevnaker.
Er Bergermarka Panorama Del 5 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 15 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 669 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Bergermarka Panorama Del 5 et aktivt selskap?
Bergermarka Panorama Del 5 er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Bergermarka Panorama Del 5?
Bergermarka Panorama Del 5 driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eierseksjonssameie.
Hvilken selskapsform har Bergermarka Panorama Del 5?
Bergermarka Panorama Del 5 er registrert som Eierseksjonssameie (ESEK).
Hvem sitter i styret i Bergermarka Panorama Del 5?
Signe Margrethe Myhre Amundsen er registrert som styreleder i Bergermarka Panorama Del 5, i et styre med 6 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor ligger Bergermarka Panorama Del 5?
Forretningsadressen til Bergermarka Panorama Del 5 er c/o Signe M. Amundsen Klebersteinsveien 131, 3520, JEVNAKER i Jevnaker kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Bergermarka Panorama Del 5?
Bergermarka Panorama Del 5 har organisasjonsnummer 835 384 322. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.