Nittedal Tak Og Vedlikehold AS
- Omsetning
- 3,3 mill
- +5,5 %
- Resultat
- −149 179
- 3 års regnskap
Om Nittedal Tak Og Vedlikehold AS
Nittedal Tak Og Vedlikehold AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nittedal, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Takarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Selskapet er registrert som konkurs. Lars Dahl Sveum er daglig leder, og Lars Dahl Sveum er styreleder. I 2025 hadde Nittedal Tak Og Vedlikehold AS en omsetning på 3,29 mill kr, en økning på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 149 179 kr. Egenkapitalen var −662 923 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Lars Dahl Sveum med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 innen takarbeid i Nittedal, og ett av 1 592 i Norge. Det ble etablert samme år som 116 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (61 %).
Aktivitet
Blikkenslagertjenester (på tak).
Formål
Tak og blikkenslagerarbeider, samt andre vedlikeholdsarbeider. Kjøp og salg av bygningsmaterialer.
API og MCPGET /company/831427442
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831427442" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831427442",
"name": "NITTEDAL TAK OG VEDLIKEHOLD AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.410",
"nace_desc": "Takarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NITTEDAL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "831427442" })Spør AI-assistenten
Når ble Nittedal Tak Og Vedlikehold AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Nittedal holder Nittedal Tak Og Vedlikehold AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Nittedal Tak Og Vedlikehold AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +5,5 % fra 2024 · +42,3 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,29 mill kr | −45 939 kr | −149 179 kr | 462 488 kr | −662 923 kr | 1,13 mill kr |
| 2024 | 3,12 mill kr | −297 455 kr | −360 483 kr | 677 827 kr | −513 744 kr | 1,19 mill kr |
| 2023 | 2,31 mill kr | −224 320 kr | −226 287 kr | 550 869 kr | −153 261 kr | 704 129 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 39 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 23 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 10 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/831427442/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831427442/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831427442",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3293249,
"operating_profit": -45939,
"net_profit": -149179,
"equity": -662923,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3120412,
"operating_profit": -297455,
"net_profit": -360483,
"equity": -513744,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "831427442" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nittedal Tak Og Vedlikehold AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nittedal Tak Og Vedlikehold AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nittedal Tak Og Vedlikehold AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 23.05.2023Styre
1Sist endret 23.05.2023Regnskapsfører
1Sist endret 23.05.2023Bostyrer
1Sist endret 02.11.2026API og MCPGET /company/831427442/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831427442/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831427442",
"roles": [
{ "role_type": "Bostyrer", … },
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "831427442" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Lars Dahl Sveum | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/831427442/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831427442/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831427442",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "831427442" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nittedal Tak Og Vedlikehold AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Nittedal Tak Og Vedlikehold AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nittedal Tak Go Vedlikehold AS | BEDR | Takarbeid | Nittedal | − |
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.11.2026 | Konkursåpning ↗ |
| 30.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.5.2023 | Signatur ↗ |
| 23.5.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/831427442/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831427442/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831427442",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-11-02", "type": "Konkursåpning", … },
{ "dato": "2026-03-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "831427442" })Spør AI-assistenten
Når ble det åpnet konkurs i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS, og hva har skjedd siden?
Når leverte Nittedal Tak Og Vedlikehold AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Nittedal Tak Og Vedlikehold AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Endring i roller og styre+Ukjent(Bostyrer)
- Selskapsopplysninger oppdatertKonkurs:Nei→Ja
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 35,5 % av driftsinntektene — 18,6 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -1,4 % | 4,9 % |
| Resultatmargin | -4,5 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | -143,3 % | 38,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,14 | 1,58 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +5,5 % | +0,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 39,0 % | 34,4 % |
| Lønnskostnad | 23,4 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 35,5 % | 16,9 % |
| Avskrivninger | 3,5 % | 1,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/831427442/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/831427442/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "831427442",
"nace_code": "43.410",
"industry_count": 930,
"revenue": { "value": 3293249, "percentile": 0.5264 },
"operating_margin": { "value": -0.0139, "percentile": 0.2369 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "831427442" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Nittedal Tak Og Vedlikehold AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nittedal Tak Og Vedlikehold AS på i bransjen?
Hvor ligger Nittedal Tak Og Vedlikehold AS blant de 930 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Nittedal
1 000+ til i Nittedal →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Nittedal Tak Og Vedlikehold AS
Hvor stor er bransjen Nittedal Tak Og Vedlikehold AS tilhører?
Nittedal Tak Og Vedlikehold AS er ett av 12 selskaper innen takarbeid i Nittedal, og ett av 1 592 på landsbasis.
Hvor lenge har Nittedal Tak Og Vedlikehold AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nittedal Tak Og Vedlikehold AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 27 % av selskapene i bransjen.
Hva har skjedd med Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Det er registrert konkurs for Nittedal Tak Og Vedlikehold AS (åpnet 02.11.2026). Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Organisasjonsformen til Nittedal Tak Og Vedlikehold AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Lars Dahl Sveum er registrert som daglig leder i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS.
Hvem eier Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Lars Dahl Sveum største eier i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Nittedal Tak Og Vedlikehold AS for i 2025?
Nittedal Tak Og Vedlikehold AS hadde i 2025 en omsetning på 3,29 mill kr og et underskudd på 149 179 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor stor aksjekapital har Nittedal Tak Og Vedlikehold AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Nittedal Tak Og Vedlikehold AS er 30 000 kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.