Stafsbergvegen 21 AS
- Omsetning
- 818 995
- +246,6 %
- Resultat
- 363 396
- 5 års regnskap
Om Stafsbergvegen 21 AS
Stafsbergvegen 21 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Hamar, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Selskapet er under avvikling. Jad Mouawad er styrets leder. I 2025 hadde Stafsbergvegen 21 AS en omsetning på 818 995 kr, en økning på 247 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 363 396 kr. Egenkapitalen var 2,03 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Mouawad Investment AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 86 innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Hamar, og ett av 14 186 i Norge. Det ble etablert samme år som 815 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (96 %).
Aktivitet
Kjøp av eiendom på Stafsbergvegen 21 og utvikle den.
Formål
Kjøp og utvikling av eiendom.
API og MCPGET /company/828568892
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"name": "STAFSBERGVEGEN 21 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.110",
"nace_desc": "Kjøp og salg av egen fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HAMAR", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Hva driver Stafsbergvegen 21 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Stafsbergvegen 21 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Stafsbergvegen 21 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +246,6 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 818 995 kr | 444 613 kr | 363 396 kr | 4,79 mill kr | 2,03 mill kr | 2,76 mill kr |
| 2024 | 236 269 kr | 127 099 kr | −139 357 kr | 6,86 mill kr | 1,72 mill kr | 5,15 mill kr |
| 2023 | 226 123 kr | 134 779 kr | −173 595 kr | 6,69 mill kr | 1,72 mill kr | 4,97 mill kr |
| 2022 | 163 800 kr | 46 445 kr | −139 825 kr | 6,69 mill kr | 1,89 mill kr | 4,80 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 46 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 4,8 mill kr (100 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 2,8 mill kr (58 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 50 000 kr
API og MCPGET /company/828568892/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 818995,
"operating_profit": 444613,
"net_profit": 363396,
"equity": 2029999,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 236269,
"operating_profit": 127099,
"net_profit": -139357,
"equity": 1716580,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Stafsbergvegen 21 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Stafsbergvegen 21 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Stafsbergvegen 21 AS per år.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 18.01.2022API og MCPGET /company/828568892/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Stafsbergvegen 21 AS?
List alle roller i Stafsbergvegen 21 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Mouawad Investment AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/828568892/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "MOUAWAD INVESTMENT AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Stafsbergvegen 21 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Stafsbergvegen 21 AS eier Mouawad Investment AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Stafsbergvegen 21 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/828568892/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"chain": [
{ "org_no": "914810086", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "914897386", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "828568892", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Stafsbergvegen 21 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Stafsbergvegen 21 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Stafsbergvegen 21 AS | BEDR | Kjøp og salg av egen fast eiendom | Hamar | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.8.2026 | Oppløsning ↗ |
| 17.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 29.4.2022 | Kapital ↗ |
| 29.4.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 29.3.2022 | Meldepliktig avtale ↗ |
| 18.1.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/828568892/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-20", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-06-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Når ble Stafsbergvegen 21 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Stafsbergvegen 21 AS sist godkjent årsregnskap?
Har Stafsbergvegen 21 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 42,4 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,74 | 2,49 |
| Gjeldsgrad | 1,36 | 0,38 |
| Egenkapitalrentabilitet | 17,9 % | 1,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/828568892/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/828568892/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "828568892",
"nace_code": "68.110",
"industry_count": 12543,
"revenue": { "value": 818995, "percentile": 0.8281 },
"operating_margin": { "value": 0.5429, "percentile": 0.7247 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "828568892" })Spør AI-assistenten
Er Stafsbergvegen 21 AS blant de største selskapene innen kjøp og salg av egen fast eiendom?
Hvor solid er Stafsbergvegen 21 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Stafsbergvegen 21 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Stafsbergvegen 21 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Stafsbergvegen 21 AS?
Det er registrert 14 186 selskaper i Norge innen kjøp og salg av egen fast eiendom, hvorav 86 i Hamar.
Er Stafsbergvegen 21 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 32 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 815 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Stafsbergvegen 21 AS konkurs?
Stafsbergvegen 21 AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hvem eier Stafsbergvegen 21 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Mouawad Investment AS største eier i Stafsbergvegen 21 AS med 100 % av aksjene.
Er Stafsbergvegen 21 AS en del av et konsern?
Stafsbergvegen 21 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Mouawad Investment AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Mouawad Holdings Company AS.
Hvordan går det økonomisk med Stafsbergvegen 21 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 818 995 kr, opp 247 % fra 2024. Egenkapitalen var 2,03 mill kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Stafsbergvegen 21 AS?
Egenkapitalen i Stafsbergvegen 21 AS var 2,03 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 42,4 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til Stafsbergvegen 21 AS?
Organisasjonsnummeret til Stafsbergvegen 21 AS er 828 568 892. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 18.01.2022.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.