Frisør Nina Kateraas
Org.nr 825175652
Om Frisør Nina Kateraas
Frisør Nina Kateraas er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2020.
Aktivitet
Frisør.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 10.06.2020Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Frisør Nina Kateraas
Hvilken status har Frisør Nina Kateraas i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Frisør Nina Kateraas i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Frisør Nina Kateraas?
Frisør Nina Kateraas er registrert i bransjen Frisering og barbering (næringskode 96.210). Registrert aktivitet: Frisør.
Hvem leder Frisør Nina Kateraas?
Nina Kateraas er registrert som innehaver i Frisør Nina Kateraas.
Hvor holder Frisør Nina Kateraas til?
Frisør Nina Kateraas holder til i Thorvald Meyers gate 18C, 0555, OSLO, i Oslo kommune.
Hvor gammelt er Frisør Nina Kateraas?
Selskapet ble etablert i 2020. Det gir en historikk på om lag 6 år i registrene.
Hvilket org.nr har Frisør Nina Kateraas?
Organisasjonsnummeret til Frisør Nina Kateraas er 825 175 652. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 10.06.2020.