Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss

Weibel Scientific A/s

Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →

Weibel Scientific A/s er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2025. Porteføljen er konsentrert om annen teknisk konsulentvirksomhet, med tyngdepunkt i Oslo. Porteføljeselskapene har til sammen 17 ansatte, og eierandelsvektet omsetning er 38,64 mill kr. 1 av selskapene er lønnsomme, 1 er majoritetsposter.

Porteføljesignaler

Hva porteføljeselskapene til Weibel Scientific A/s faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).

Porteføljeomsetning
38,64 mill kr
eierandel-vektet
Samlede ansatte
17
  • Lønnsomme selskaper1 av 1
  • Majoritetseid (>50 %)1 av 1
  • Mottar offentlig støtte0 av 1
  • Har patent eller varemerke0 av 1
  • Vinner offentlige anbud0 av 1
  • Lyser ut stillinger0 av 1
  • Konkurs eller avvikling0 av 1

Sektorfordeling

Topp bransjer i porteføljen

Geografisk fordeling

Hvor selskapene er registrert

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Weibel Norway ASOslo100.0 %20252025Aktiv

Selskapseiere i samme bransjer og kommuner

Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.

Folk spør om Weibel Scientific A/s

Hvilke selskaper eier Weibel Scientific A/s?

Weibel Scientific A/s er registrert som aksjonær i 1 norske selskap, ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025. Hele porteføljen listes på denne siden.

Hvor har Weibel Scientific A/s størst eierandel?

Weibel Scientific A/s eier 100 % av Weibel Norway AS — den største enkeltposten i porteføljen.

Hvor stor er porteføljen til Weibel Scientific A/s?

Vektet etter eierandel står porteføljen til Weibel Scientific A/s for en omsetning på 38,64 mill kr, og selskapene har til sammen 17 ansatte.

Er porteføljen til Weibel Scientific A/s lønnsom?

I siste regnskapsår gikk 1 av porteføljens 1 selskaper med overskudd.

I hvor mange selskaper har Weibel Scientific A/s aksjemajoritet?

I 1 av porteføljeselskapene eier Weibel Scientific A/s mer enn halvparten av aksjene.

Utforsk videre