Solarcrowd Ab
Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →
Solarcrowd Ab er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2019. Porteføljen er konsentrert om dataprogrammeringstjenester, med tyngdepunkt i Oslo.
Investeringer over tid
Porteføljesignaler
Hva porteføljeselskapene til Solarcrowd Ab faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).
- Lønnsomme selskaper0 av 1
- Majoritetseid (>50 %)0 av 1
- Mottar offentlig støtte1 av 1
- Har patent eller varemerke1 av 1
- Vinner offentlige anbud0 av 1
- Lyser ut stillinger0 av 1
- Konkurs eller avvikling0 av 1
Sektorfordeling
Topp bransjer i porteføljen
Geografisk fordeling
Hvor selskapene er registrert
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Switchr AS | Oslo | 1.0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 205 selskaperRagde Eiendom AS204 i samme kommune
- 255 selskaperNordea Bank Abp13 i samme bransje · 150 i samme kommune
- 248 selskaperDanske Bank A/s14 i samme bransje · 147 i samme kommune
- 202 selskaperMp Pensjon PK32 i samme bransje · 123 i samme kommune
- 283 selskaperNordnet Bank Ab14 i samme bransje · 140 i samme kommune
- 213 selskaperSvenska Handelsbanken Ab15 i samme bransje · 138 i samme kommune
- 215 selskaperSkandinaviska Enskilda Banken Ab15 i samme bransje · 138 i samme kommune
- 275 selskaperAvanza Bank Ab15 i samme bransje · 138 i samme kommune
Spørsmål og svar om Solarcrowd Ab
Hvor mange selskaper har Solarcrowd Ab aksjer i?
Porteføljen til Solarcrowd Ab teller 1 norske selskap. Kilde: aksjonærregisteret for 2025.
Hva er den største eierposten til Solarcrowd Ab?
Den største registrerte eierandelen til Solarcrowd Ab er 1 % i Switchr AS.
I hvilke bransjer investerer Solarcrowd Ab?
Porteføljen til Solarcrowd Ab er størst innen Dataprogrammeringstjenester (1 selskap).
Når begynte Solarcrowd Ab å investere?
De eldste registrerte eierpostene til Solarcrowd Ab er fra 2019.