Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen

Nordic Infrastructure Ag

Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →

Nordic Infrastructure Ag er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2021. Porteføljen er konsentrert om andre tjenester tilknyttet sjøtransport, med tyngdepunkt i Færder.

Investeringer over tid

Porteføljesignaler

Hva porteføljeselskapene til Nordic Infrastructure Ag faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).

Porteføljeomsetning
2,38 mill kr
eierandel-vektet
Samlede ansatte
0
  • Lønnsomme selskaper0 av 1
  • Majoritetseid (>50 %)1 av 1
  • Mottar offentlig støtte0 av 1
  • Har patent eller varemerke0 av 1
  • Vinner offentlige anbud0 av 1
  • Lyser ut stillinger0 av 1
  • Konkurs eller avvikling0 av 1

Sektorfordeling

Topp bransjer i porteføljen

Geografisk fordeling

Hvor selskapene er registrert

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Vrengensundet Marina ASFærder100.0 %20212025Aktiv

Selskapseiere i samme bransjer og kommuner

Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.

Folk spør om Nordic Infrastructure Ag

Hvilke selskaper eier Nordic Infrastructure Ag?

Nordic Infrastructure Ag er registrert som aksjonær i 1 norske selskap, ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025. Hele porteføljen listes på denne siden.

Hvor har Nordic Infrastructure Ag størst eierandel?

Nordic Infrastructure Ag eier 100 % av Vrengensundet Marina AS — den største enkeltposten i porteføljen.

Hva slags selskaper eier Nordic Infrastructure Ag?

Nordic Infrastructure Ag har flest eierposter i Andre tjenester tilknyttet sjøtransport (1 selskap). Hele sektorfordelingen vises på denne siden.

Hvor i Norge investerer Nordic Infrastructure Ag?

Selskapene i porteføljen til Nordic Infrastructure Ag er hovedsakelig hjemmehørende i Færder.

Hvor lenge har Nordic Infrastructure Ag vært aksjonær?

Nordic Infrastructure Ag har vært registrert som aksjonær siden 2021, som er det første året med data i Skatteetatens aksjonærregister for denne eieren.

Utforsk videre