Jya Consulting AS
Investorportefølje (2020) — 0 selskaperSe historiske investeringer →
Jya Consulting AS er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2020. Porteføljen er konsentrert om reparasjon og vedlikehold av motorvogner, med tyngdepunkt i Lillestrøm.
Se selskapsprofilSektorfordeling
Topp bransjer i porteføljen
Geografisk fordeling
Hvor selskapene er registrert
Ingen investeringer funnet.
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 45 selskaperMobile AS24 i samme bransje · 1 i samme kommune
- 24 selskaperTrendy Næringseiendommer AS24 i samme kommune
- 28 selskaperHvam Invest AS23 i samme kommune
- 21 selskaperSudrheim Invest AS20 i samme kommune
- 33 selskaperSulland Holding AS18 i samme bransje
- 19 selskaperTaraldset Holding AS18 i samme kommune
- 17 selskaperKjedehuset AS17 i samme kommune
- 20 selskaperØie AS17 i samme kommune
Folk spør om Jya Consulting AS
Hvilke selskaper eier Jya Consulting AS?
Jya Consulting AS er registrert som aksjonær i 0 norske selskaper, ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2020. Hele porteføljen listes på denne siden.
Hva slags selskaper eier Jya Consulting AS?
Jya Consulting AS har flest eierposter i Reparasjon og vedlikehold av motorvogner (1 selskap). Hele sektorfordelingen vises på denne siden.
Hvor i Norge investerer Jya Consulting AS?
Selskapene i porteføljen til Jya Consulting AS er hovedsakelig hjemmehørende i Lillestrøm.
Hvor lenge har Jya Consulting AS vært aksjonær?
Jya Consulting AS har vært registrert som aksjonær siden 2020, som er det første året med data i Skatteetatens aksjonærregister for denne eieren.