Eltro Installasjon AS
Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →
Eltro Installasjon AS er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2018. Porteføljen er konsentrert om bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, med tyngdepunkt i Oslo. Porteføljeselskapene har til sammen 9 ansatte, og eierandelsvektet omsetning er 486 286 kr. 1 av selskapene er lønnsomme.
Se selskapsprofilInvesteringer over tid
Porteføljesignaler
Hva porteføljeselskapene til Eltro Installasjon AS faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).
- Lønnsomme selskaper1 av 1
- Majoritetseid (>50 %)0 av 1
- Mottar offentlig støtte0 av 1
- Har patent eller varemerke1 av 1
- Vinner offentlige anbud0 av 1
- Lyser ut stillinger0 av 1
- Konkurs eller avvikling0 av 1
Sektorfordeling
Topp bransjer i porteføljen
Geografisk fordeling
Hvor selskapene er registrert
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Elkonor AS | Oslo | 0.5 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 205 selskaperRagde Eiendom AS204 i samme kommune
- 255 selskaperNordea Bank Abp4 i samme bransje · 150 i samme kommune
- 248 selskaperDanske Bank A/s5 i samme bransje · 148 i samme kommune
- 275 selskaperAvanza Bank Ab4 i samme bransje · 140 i samme kommune
- 215 selskaperSkandinaviska Enskilda Banken Ab4 i samme bransje · 139 i samme kommune
- 283 selskaperNordnet Bank Ab3 i samme bransje · 140 i samme kommune
- 213 selskaperSvenska Handelsbanken Ab4 i samme bransje · 138 i samme kommune
- 209 selskaperDnb Bank ASA9 i samme bransje · 126 i samme kommune
Spørsmål og svar om Eltro Installasjon AS
Hvor mange selskaper har Eltro Installasjon AS aksjer i?
Porteføljen til Eltro Installasjon AS teller 1 norske selskap. Kilde: aksjonærregisteret for 2025.
Hva er den største eierposten til Eltro Installasjon AS?
Den største registrerte eierandelen til Eltro Installasjon AS er 0,5 % i Elkonor AS.
I hvilke bransjer investerer Eltro Installasjon AS?
Porteføljen til Eltro Installasjon AS er størst innen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (1 selskap).
Hvor mye omsetter selskapene Eltro Installasjon AS eier for?
Selskapene i porteføljen omsetter for 486 286 kr målt etter Eltro Installasjon AS sin eierandel (9 ansatte totalt).