Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang →

Snøfugl Forlag AS

Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →

Snøfugl Forlag AS er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2015. Porteføljen er konsentrert om utgivelse av aviser og reklamebyråvirksomhet, med tyngdepunkt i Melhus. 1 av selskapene er lønnsomme.

Se selskapsprofil

Investeringer over tid

Porteføljesignaler

Hva porteføljeselskapene til Snøfugl Forlag AS faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).

Porteføljeomsetning
12 308 kr
eierandel-vektet
Samlede ansatte
0
  • Lønnsomme selskaper1 av 1
  • Majoritetseid (>50 %)0 av 1
  • Mottar offentlig støtte0 av 1
  • Har patent eller varemerke0 av 1
  • Vinner offentlige anbud0 av 1
  • Lyser ut stillinger0 av 1
  • Konkurs eller avvikling0 av 1

Sektorfordeling

Topp bransjer i porteføljen

Geografisk fordeling

Hvor selskapene er registrert

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Lokalavissamkjøringa Landet Rundt ASOslo1.3 %20152025Aktiv

Selskapseiere i samme bransjer og kommuner

Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.

Folk spør om Snøfugl Forlag AS

Hvilke selskaper eier Snøfugl Forlag AS?

Snøfugl Forlag AS er registrert som aksjonær i 1 norske selskap, ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025. Hele porteføljen listes på denne siden.

Hvor har Snøfugl Forlag AS størst eierandel?

Snøfugl Forlag AS eier 1,3 % av Lokalavissamkjøringa Landet Rundt AS — den største enkeltposten i porteføljen.

Hva slags selskaper eier Snøfugl Forlag AS?

Snøfugl Forlag AS har flest eierposter i Utgivelse av aviser (1 selskap) og Reklamebyråvirksomhet (1 selskap). Hele sektorfordelingen vises på denne siden.

Hvor i Norge investerer Snøfugl Forlag AS?

Selskapene i porteføljen til Snøfugl Forlag AS er hovedsakelig hjemmehørende i Melhus og Oslo.

Hvor stor er porteføljen til Snøfugl Forlag AS?

Vektet etter eierandel står porteføljen til Snøfugl Forlag AS for en omsetning på 12 308 kr.

Utforsk videre