Aqk Holding AS
Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →
Aqk Holding AS er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2025. Porteføljen er konsentrert om tjenester tilknyttet fiske, fangst og akvakultur, med tyngdepunkt i Flatanger. Porteføljeselskapene har til sammen 82 ansatte, og eierandelsvektet omsetning er 101,57 mill kr. 1 av selskapene er lønnsomme, 1 er majoritetsposter.
Se selskapsprofilPorteføljesignaler
Hva porteføljeselskapene til Aqk Holding AS faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).
- Lønnsomme selskaper1 av 1
- Majoritetseid (>50 %)1 av 1
- Mottar offentlig støtte1 av 1
- Har patent eller varemerke0 av 1
- Vinner offentlige anbud0 av 1
- Lyser ut stillinger0 av 1
- Konkurs eller avvikling0 av 1
Sektorfordeling
Topp bransjer i porteføljen
Geografisk fordeling
Hvor selskapene er registrert
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Aqua Kompetanse AS | Flatanger | 77.6 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 11 selskaperBjørøya Holding AS2 i samme bransje · 10 i samme kommune
- 4 selskaperFanøy AS1 i samme bransje · 4 i samme kommune
- 5 selskaperSteffensens Invest AS5 i samme kommune
- 7 selskaperBr. Bakke Holding AS4 i samme bransje
- 4 selskaperVolt Harvest Group AS4 i samme bransje
- 24 selskaperSalmar Farming AS3 i samme bransje · 1 i samme kommune
- 28 selskaperEllingflesa Holding AS2 i samme bransje · 2 i samme kommune
- 3 selskaperStongholmen AS1 i samme bransje · 3 i samme kommune
Folk spør om Aqk Holding AS
Hvilke selskaper eier Aqk Holding AS?
Aqk Holding AS er registrert som aksjonær i 1 norske selskap, ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025. Hele porteføljen listes på denne siden.
Hvor har Aqk Holding AS størst eierandel?
Aqk Holding AS eier 77,6 % av Aqua Kompetanse AS — den største enkeltposten i porteføljen.
Hvor i Norge investerer Aqk Holding AS?
Selskapene i porteføljen til Aqk Holding AS er hovedsakelig hjemmehørende i Flatanger.
Hvor stor er porteføljen til Aqk Holding AS?
Vektet etter eierandel står porteføljen til Aqk Holding AS for en omsetning på 101,57 mill kr, og selskapene har til sammen 82 ansatte.
I hvor mange selskaper har Aqk Holding AS aksjemajoritet?
I 1 av porteføljeselskapene eier Aqk Holding AS mer enn halvparten av aksjene.