Gt 3 Eiendom AS
Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →
Gt 3 Eiendom AS er registrert som aksjonær i 0 norske selskaper i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2021.
Se selskapsprofilInvesteringer over tid
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Ev Bygg & Design AS | Drammen | 100.0 % | 2021 | 2025 | Inaktiv |
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 27 selskaperRfp AS26 i samme kommune
- 27 selskaperKirkeng Eiendom AS23 i samme kommune
- 18 selskaperBrække Holding AS1 i samme bransje · 17 i samme kommune
- 20 selskaperBacke Entreprenør AS14 i samme bransje
- 15 selskaperFiskumparken AS14 i samme kommune
- 15 selskaperDpend Eiendom AS14 i samme kommune
- 19 selskaperTicon Eiendom AS13 i samme kommune
- 25 selskaperFevang AS13 i samme kommune
Godt å vite om Gt 3 Eiendom AS
Hvor mange selskaper har Gt 3 Eiendom AS aksjer i?
Porteføljen til Gt 3 Eiendom AS teller 1 norske selskap, i tillegg til 1 historiske eierposter. Kilde: aksjonærregisteret for 2025.
Hva er den største eierposten til Gt 3 Eiendom AS?
Den største registrerte eierandelen til Gt 3 Eiendom AS er 100 % i Ev Bygg & Design AS.
Når begynte Gt 3 Eiendom AS å investere?
De eldste registrerte eierpostene til Gt 3 Eiendom AS er fra 2021. Registeret viser også 1 historiske eierposter som ikke lenger står i siste årgang.