Baobjerke AS
Investorportefølje (2025) — 1 selskaperSe historiske investeringer →
Baobjerke AS er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i siste årgang av aksjonærregisteret, med eierhistorikk tilbake til 2021. Porteføljen er konsentrert om materialgjenvinning og leasing av immateriell eiendom og lignende produkter, unntatt opphavsrettsbeskyttede verker, med tyngdepunkt i Ålesund.
Se selskapsprofilInvesteringer over tid
Porteføljesignaler
Hva porteføljeselskapene til Baobjerke AS faktisk gjør, av 1 selskaper (siste år).
- Lønnsomme selskaper0 av 1
- Majoritetseid (>50 %)0 av 1
- Mottar offentlig støtte1 av 1
- Har patent eller varemerke1 av 1
- Vinner offentlige anbud0 av 1
- Lyser ut stillinger0 av 1
- Konkurs eller avvikling0 av 1
Sektorfordeling
Topp bransjer i porteføljen
Geografisk fordeling
Hvor selskapene er registrert
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Recuro AS | Ålesund | 0.0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Selskapseiere i samme bransjer og kommuner
Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.
- 99 selskaperCom Eiendom AS84 i samme kommune
- 45 selskaperGbbl Prosjekt AS31 i samme kommune
- 32 selskaperHeimgard AS29 i samme kommune
- 28 selskaperPorsgrunn Utvikling AS27 i samme kommune
- 22 selskaperDigerneset Næringspark AS22 i samme kommune
- 21 selskaperPancom Property AS21 i samme kommune
- 35 selskaperHøgnabben AS20 i samme kommune
- 31 selskaperAjea Invest AS18 i samme kommune
Godt å vite om Baobjerke AS
Hvor mange selskaper har Baobjerke AS aksjer i?
Porteføljen til Baobjerke AS teller 1 norske selskap, i tillegg til 1 historiske eierposter. Kilde: aksjonærregisteret for 2025.
Hva er den største eierposten til Baobjerke AS?
Den største registrerte eierandelen til Baobjerke AS er 0 % i Recuro AS.
I hvilke kommuner har Baobjerke AS eierposter?
Baobjerke AS har flest porteføljeselskaper i Ålesund og Porsgrunn.
Hva kjennetegner selskapene Baobjerke AS har investert i?
Blant porteføljeselskapene er det 1 med offentlig støtte og 1 med registrerte patenter eller varemerker.