Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →

Ntd Holding AS

Investorportefølje (2025) — 1 selskapSe historiske investeringer →

Ntd Holding AS er registrert som aksjonær i 1 norsk selskap i aksjonærregisteret for 2025, med eierhistorikk tilbake til 2020. Porteføljen er konsentrert om bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, med tyngdepunkt i Oslo.

Se selskapsprofil

Investeringer over tid

Porteføljesignaler

Hva porteføljeselskapene til Ntd Holding AS faktisk gjør, av 1 aktive selskap (siste år).

Porteføljeomsetning
49 594 kr
eierandel-vektet
Samlede ansatte
0
  • Lønnsomme selskaper0 av 1
  • Majoritetseid (>50 %)0 av 1
  • Mottar offentlig støtte0 av 1
  • Har patent eller varemerke0 av 1
  • Vinner offentlige anbud0 av 1
  • Lyser ut stillinger0 av 1
  • Konkurs eller avvikling0 av 1

Sektorfordeling

Topp bransjer i porteføljen

Geografisk fordeling

Hvor selskapene er registrert

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Springboard Martech ASOslo2.5 %20202025Aktiv

Selskapseiere i samme bransjer og kommuner

Selskaper med eierandeler i samme bransjer eller kommuner som denne porteføljen.

Ofte spurt om Ntd Holding AS

Hvilke selskaper eier Ntd Holding AS?

Ntd Holding AS er registrert som aksjonær i 1 norske selskap, ifølge Skatteetatens aksjonærregister for 2025. Hele porteføljen listes på denne siden.

Hvor har Ntd Holding AS størst eierandel?

Ntd Holding AS eier 2,5 % av Springboard Martech AS — den største enkeltposten i porteføljen.

Hva slags selskaper eier Ntd Holding AS?

Ntd Holding AS har flest eierposter i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (1 selskap). Hele sektorfordelingen vises på denne siden.

Hvor stor er porteføljen til Ntd Holding AS?

Vektet etter eierandel står porteføljen til Ntd Holding AS for en omsetning på 49 594 kr.

Hvor lenge har Ntd Holding AS vært aksjonær?

Ntd Holding AS har vært registrert som aksjonær siden 2020, som er det første året med data i Skatteetatens aksjonærregister for denne eieren.

Utforsk videre